Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

No, foto i video pěkné, jen teda ten čmoud z výfuku... :roll často se směju, když potkám takhle čudícího Golfa nebo auto s očuzeným celým zadkem...to akorát svědčí o špatně udělaném čipu...ale jinak tvému projektu fandím. :super

Odesláno

Stifler: tohle je ještě v pohodě, lepší když tam půjde o trochu více nafty, než kdyby jí tam šlo málo. Ale poté mu to nezakouřilo. Je dost možné, že ve výfuku zůstaly nějaké saze a ty na startu vylítly. :myslim

PS: Víš kolik máš kobylek a Nm?

Odesláno

Stifler: Není špatně udělaný, takto to \"začmoudí\" jen při startu, nebo když prudce přidám plyn, tak to malinko \"zadýmí\", ale všimni si, že jak mile jsem už rozjel (na videu) tak to právě nekouřilo skoro vůbec :) ale jinak díky moc za fandění :papa (jako TDI mi to nehulí, ani po sprintech jsem neměl očouzený kufr) :)

Odesláno

Já teda nevim, ale černej kouř jde z každýho nafťáku když mu šlápneš na krk. Jen nafta s FAP nehulí snad vůbec

Jinak moc hezký Honzo :super taky by mě hodně zajímaly čísla :D

[upravil dne 27/10/13 12:16 od poldiss]

Odesláno

Stifler, mě v originálním stavu taky nezakouřila :papa

Ještě jednou díky moc klucí, doufám, že příště se také sejdeme na nějakém srazu.

Jinak sprinty (+400m přesně nevím) vyhrál Peugeot 106 s16 s časem 14,4s. Já měl 15,9s (140km/h) :mad: Celkové umístění se dovím ještě dnes, tak to sem napíšu :papa

post-46116-14109633898633_thumb.jpg

[upravil dne 27/10/13 14:06 od JanMartak]

Odesláno

Tak zde jsou konečné výsledky sprintů:

1. Peugeot 106 s16 14:49

2. Škoda Octavia RS 2.0 TFSI 14:59

3. VW Golf II 15:12

4. VW Golf II GTi 15:52

5. VW Touran 2.0 TDI 125kW + chip 15:74

6. Peugeot 406 2.0 HDI FMIC 15:97

7. Škoda Octavia II 2.0 TDI DSG + chip 16:10

8. Seat Toledo 1.9 TDI 81kW + chip + trysky Sprint 764 16:23

9. Honda Civic 1.4 16v 16:50

10. VW Passat 1.8 T 20v 16:96

11. VW Golf IV 16:97

12. VW Sharan v6 17:07

13. VW Passat B4 combi 17:24

14. VW Passat combi 1.9TDI 81kW + chip 17:37

15. Škoda Octavia 17:58

16. Škoda Octavia 18:00

17. Škoda Felicia 18:01

18. Škoda Octavia 18:12

19. Audi A4 2.0 TDI 4x4 18:48

20. Opel Corsa 18:52

21. Hyundai 19:00

22. VW Polo 19:26

23. Škoda Fabia 1,9 SDI 20:00

24. VW Golf II 26:28

Těch 22 setin sekundy nerozdejchám :grr:bojim:D

Odesláno

Ty časy bych vůbec nebral jako směrodatný a přesný,když to bylo měřený ručně.Ale jako dost orientační.Docela mě baví ten čas Toleda,dost úprav a stejně docela lunochod a nebo řidič neumí řadit. :)

Odesláno

Grafík z válců by byl fajn, nejlépe to porovnat s origo stavem. Případně z toho vyčíst, jaké udělat další úpravy, aby křivka měla lepší průběh ;).

Já dělal letos měření výkonu, byla tam jedna RHZ, před chipem vůbec nehulila, ale naměřené hodnoty byly o dost horší jak papírové (95 koní a 248 Nm), po chipu už to lehce hulilo (130 koní a 314 Nm. - opravdu jen zlehka upraveno).

Přeji mnoho úspěchů s úpravami. :papa

Odesláno

Tak jsem si objednal z druhé ruky tapecáky do 406 s černým čalouněním. Šlo mi především o to, aby čalounění bylo v pořádku, prodávající po tel říkal, že jsou v pořádku, pro klid na duši jsem mu psal i mail, i tak mi potvrdil, že čalounění je v pořádku. To že madla a lišty jsou poškrábané mě netrápí... No dnes mi to přišlo domů a já myslel, že mi vzteky praskne č*r*k. Čalounění poškrábané, propálené od cigaret, no prostě bída a děs. :grr:bacha:grr:bacha:grr:bacha:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:fnuk

A to nemluvím o tom, že je to zas**ný jako dobytek. Tak co teď, no umyl jsem to a díky bohu za máti švadlenu, která mi ty vypálený díry od cigár zašila. Ale vážně uvažuji o tom, že to čalounění ztrhnu a nechám to poflockovat. Fakt toto je naposledy, kdy jsem něco koupil po netu na auto. Ode dneška pouze osobní odběr :grr Mám chuť mu to jet přes půlku republiky omlátit o hlavu, fakt že jo. :grr

Odesláno

Nemusíš jezdit přes celou republiku, stačí se tady na klubu zmínit, kde pán, bydlí...však on se už o něj nějaký klubák z nedalekého okolí postará... :D:bacha Jinak samozřejmě, že ti tu situaci nezávidim a nesnažím se jí zlehčit...sám občas na netu nakupuju a sažím se být maximálně obezřetný, proto zatím - \"ťuk ťuk\" - vše v pořádku. :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...