pican Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 Zdravím, prosím o radu se závitem v olejové vaně.při vyšroubování vypouštěcího šroubu se mi oddělila část závitu v olejové vaně - cca.3.5cm špona.Zpátky už šel šroub znatelně hůř,jakoby přes závit.Má s tímto někdo zkušenost,jak závit opravit,nebo nějaký fígl. děkuji za rady. Citovat
Šalda Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 Asi nejlépe závitníkem to projet, ne? Citovat
Guest servisman Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 jednak nevíme u čeho ne všechny vany mají stejný závit.Dá se udělat o závit větší ,pokud ten puvodní nebude nej. Citovat
marko306 Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 Ak je závit už ko, ta vyvrtať väčšiu dieru, spraviť nový závit na nový rozmer šróbu a je to. Ako dočasné riešenie aby netiekol olej (ak sa ešte ako tak dá šróbovať) je omotať závit teflónovou páskou aby viac tesnil. Citovat
ozzy56 Odesláno 29. březen 2013 Odesláno 29. březen 2013 pokud máš plechovou vanu, dá se navařit CO 2 jiná matka na původní otvor;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.