FrantaCV Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 Sice se nejedná o nehodu, ale silný žaludek to chce. Délka cca 6 min. http://player.vimeo.com/video/57126054#at=0 Citovat
lukaro Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 A všude samé kur*y šikmooké.......hnus proto podporuju české farmáře, kteří mají dražší potraviny a maso, ale vím co jím a nemusí se mi z toho natahovat.. Citovat
davidekcz Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 Na talíři stejně nikdo nepoznáte, jestli žila na hradě nebo v kleci Citovat
lukaro Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 Je to rozdíl, maso chutná trochu jinak a kuře z farmy je mohutnější... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 Jo na konci ho pak ukazovali, pěkně mohutný bylo:D:D:D:D Citovat
koblih69 Odesláno 11. březen 2013 Odesláno 11. březen 2013 Jojo z toho pak dělají špekový knedlíky Citovat
Ravel Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 víte co to je nakrmit přes miliardu Číňanů denně? Tam nějaký zákony na ochranu zvířat nemůžou mít, protože musí sežrat všechno co najdou! Citovat
Edison Odesláno 24. březen 2013 Odesláno 24. březen 2013 Ono i to, jak se tam cpali těma habáčema... Takže.. číňani to sice vyroběj, ale kolik toho vyvezou? A hlavně kam??? žejo... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.