Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava


Radek3065

Recommended Posts

Ahoj chtěl bych se zeptat co může způsobit lehké odskakování auta od vozovky a mlácení a vibrace do zadních sedadel.

Když jezdím městem občas vymelu jámu tak není problém.Ale jakmile vyrazím za město kde jsou mnohem větší nerovnosti na silnicích nebo panelovky.Tak mám pocit že mě upadnou zadní kola.Jasně že na nerovnostech a panelových cestách se auto vždy otřese.Ale v mém případě mě to přijde až moc.

Například na zadních sedadlech člověk opravdu moc neužije,protože auta jakoby nadskakuje a mlátí tam něco plech na plech .Navíc se to přenáší celé do zadních sedadel a po pěti minutách už to má člověk opravdu dost.

Po těch pár minutách mě to přišlo že ty zadní kola upadnou.Navíc trochu jakoby nadskakuje nebo ulítává zadek..a to kolem zhruba rychlosti 80Km více jsem nejel protože by mě asi praskli ušní bubínky....Netušíte co by to mohlo být.Jestli ramena,nebo tlumiče??Běžně jezdím většinou po městě a tam se to chová normálně.V horších podmínkách je to mnohem horší.

Peugeot 406 1.8 16V po faceliftu.

[upravil dne 5/3/13 14:11 od Radek3065]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vymlacene tycky geometrie a nejspis ani tlumice nebudou nic moc, dale pak urcite vymlacene ulozeni ramene v tehlici, je to takove gumokovove lozisko

urcite bych zacal tema tyckama a tim ulozenim v tehlici (to se ale musi vylisovat)

procti vlakno zde , vse jsem tam resil a je to tam i popsane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...