ArmyDOG Odesláno 2. březen 2013 Odesláno 2. březen 2013 Ahoj kluci, neměli by jste nějaký tip, jak si připevnit tapecírunk pořádně ke kapotě. Na bokách je chycený, ale veprostřed plandá... Díky Citovat
JakubkoSK Odesláno 2. březen 2013 Odesláno 2. březen 2013 v strede nieje žiadna vzpera ani výstupok zo spodu kapoty je tam len jeden plech ktorý je vidno aj z hora preto je v strede neprychytená jedine obojstranná páska tepluodolná.... Citovat
ArmyDOG Odesláno 2. březen 2013 Autor Odesláno 2. březen 2013 To by pak chtělo ale nějakou masivní oboustranou nálepku. Přemýšlel jsem nějaké pěnové lepidlo.. Nějaké nápady a zkušenosti. Citovat
JakubkoSK Odesláno 3. březen 2013 Odesláno 3. březen 2013 čo toto? http://www.obojstrannelepiacepasky.sk/hlinikova-lepiaca-paska/ je do 120 stupňov celsia to by tam boli aj neké tepelné rezervy a udžať by to mala ale je tam problém že nieje obojstranná. http://www.carolline.sk/sortiment/ostatne/3M-obojstranne-paska/116 píšu že odoláva vysokým teplotám a že je veľmi silná. Citovat
koblih69 Odesláno 3. březen 2013 Odesláno 3. březen 2013 Oboustranná páska na přilepení textilu? To asi ne ... pokud nejsou vhodná místa kde to uchytit \"čudlíky\" tak doporučuju 2 moznosti - 1. nalepit na obě strany suché zipy ale ne tou samolepíkcí vrstnou ale poctivě lepidlem, nebo to přilepit chemoprénem - to drží velmi dobře i po letech. Citovat
mxmen Odesláno 3. březen 2013 Odesláno 3. březen 2013 já to vyřešil lepidlem na autoskla a drží to pěkně už dva roky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.