inoxing Odesláno 3. červenec 2020 Odesláno 3. červenec 2020 Ty zlodějky bych tam moc nedával a předělal to rovnou na normální faston. Tohle se dá použít tak na 3.brzdový světlo s ledkama, kde je proud nula-nula ampér. Tady bych se tomu vyhnul. Citovat
Pažout508 Odesláno 18. říjen 2020 Odesláno 18. říjen 2020 Ahoj , @loque dobrý tip pěkně popsané dnes jsem také dělal. Jen kabliky byly 3 a letoval jsem. Už hřeje loque ohodnotil 1 Citovat
loque Odesláno 19. říjen 2020 Odesláno 19. říjen 2020 Som rád, že postup niekomu pomohol. Ono je tá 508 výborné auto, len má takéto "francúzske" muchy ako poddimenzované konektory na výhrev sedačiek, zle navrhnuté sťahovačky okien, ktoré praskajú a podobné veci, ktoré sa týkajú hlavne interiéru. Inak si myslím že 508 je konštrukčne veľmi vydarené auto, klasicky v recenziách bolo ale nedocenené. Pažout508 ohodnotil 1 Citovat
Pažout508 Odesláno 20. říjen 2020 Odesláno 20. říjen 2020 Kdyby někdo potřeboval jednotku. https://m.aliexpress.com/item/4001009487925.html?spm=a2g0n.productlist.0.0.3491603fib9I3x&browser_id=107a6b406209464d9a0aa7b73475e13a&aff_trace_key=5ec3e757671040128ba4a3017befcc21-1603199599989-02523-_spiDD4&aff_platform=msite&m_page_id=divafze07tocavhm1754635d3b917940ae4d239275&gclid=&_imgsrc_=ae01.alicdn.com%2Fkf%2FH51471670cb0a4aaaaa750107a1f9e41dB.jpg_640x640Q90.jpg Citovat
profor Odesláno 21. říjen 2020 Odesláno 21. říjen 2020 (upraveno) Inak pre info k odporu výhrevných dečiek - dával som do 3008 sedačky z 508 a chcelo to výhrev respektíve jeho kabeláž upraviť tak, aby sa dala použiť "digitálna" RJ z 3008, ktorá sa ovláda cez LIN z BSI, nie cez potenciometer. Dečky sú zapojené do série a mali spolu odpor 2,4 ohma. Je pravda, že som špekuloval, ako nadpojiť pôvodný konektor na nový zväzok, ktorý som vyrobil pre RJ z 3008, keby som mal čas, asi by som objednal sadu z aliexpresu, ale použil by som dutinky originál. No ale k tým dutinkám na kabeláži - sú proste slabo dotláčajúce ten protikus v RJ. Ja som ich spojil, ako je na obrázku a tak som si všimol, že sú vcelku voľné, teda ten samec v originál samici v konektore. Dajú sa tie samice napružiť a bolo cítiť, že samca (na mojej kabeláži) chytila tá samica. Inak aj vo voľnom stave som meral prechodový odpor pri prúde 5 A (asi toľko tadiaľ tečie) a mal ten spoj (ešte voľný) okolo 20 mohm, čo je ok. Sorry za offtopic Upraveno 21. říjen 2020 uživatelem profor Pažout508, loque a cvrlo ohodnotil 3 Citovat
borek88 Odesláno 26. listopad 2020 Odesláno 26. listopad 2020 Dnes opraveno podle loque a vše funguje na 100 procent. loque a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.