Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

301 na klubu


nexus

Recommended Posts

Výšku ale hlavně umístění v nárazníku,v které části když je tak měkký.

"trošku" jsem tvůj příspěvěk zazdil, asi už to bude mimo mísu, ale i tak to doplním... 

 

 

20141027_223134.jpg?ver=0

jinak co se zpátečky týče, není sebemenší problém... teda pokud ji tam člověk nezkouší dostat ještě dokud auto jede dopředu :roll

ke dnešnímu dni po necelých dvou letech nacouráno 64tis km, problémy se nejeví žádné, akorát už pár desítek tisíc km svítí check engine, lambdě se nelíbí složení výfukových plynů... ale na to kálí bílej tesák :P  akorát na můj vkus docela žere olej, asi za to může suchý plyn... mezi výměnama litr dolíváme :nevim (polosyntetika castrol 10w40)

za posledních 24h najeto přes 800km - dálnice, praha a brno. Dle PP je výsledná 6,7l - dle tankování 7l plynu, nešetřil jsem ho ale ani nehonil... dálnice 110-140 + nějaká ta kolona na D1, špička v brně.. a tohle čistě z centra prahy domů

20141027_013700.jpg?ver=0

 

 

smero: nám startuje za každých okolností na drc, delší startování před x lety na jiném autě nám dělal špatný regulátor tlaku paliva - nehledě na teplotu motoru, špatně těsnící gumičky nedržely tlak a vracel se přes ně benzin do nádrže, takže během cca 20min bylo prázdno a čerpadlo muselo palivovou soustavu znova natlačit, cca 2-3vteřiny... ale u nového auta bych netěsnost nehledal :myslim

Upraveno uživatelem nexus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam pred sebou druhu servisnu prehliadku. Najazdenych priblizne 35 000 km s motorom 1.6 Hdi. Mohli by ste mi prosim vas niekto kto uz ma druhu prehliadku za sebou kolko to bude asi kostovat €. A este taka druha podotazka: kedze touto serviskou uplinu aj dva roky, cize konci aj zaruka oplati sa mi to vobec davat servisovat do autorizovaneho servisu??? Dakujem

Upraveno uživatelem MimkoNr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Stalo sa niekomu ze mu za studena motor ide tak trhano. Občas pri rozbiehani sa mi stane že motor sa poddusí a musím ho vypnúť a znovu naštartovať.. Prvý raz v servise preinštalovali softvér. Auto šlo nejakú dobu ok. Potom znova. Dnes som ho tam zaviezol na počitači im neukázalo nič, že si ho tam nechajú do konca týždna. Stalo sa to dakomu? Motor 1.6vti

Upraveno uživatelem kssg5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zajímalo by mě, kde by se dal někde jinde sehnat tento body kit. :myslim  Auto má pak takový krásný sportovní šmrnc.  :super  Z Turecka za 870liber je to celkem dost.

 

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-peugeot-301-body-kit-301-modifiye-pejo-301-tamponlar-301-bady-130379237/detay

 

Chybka, ta cena je v tureckých lirách, takže je to bratru za 10tiskč. 

Upraveno uživatelem Wolfik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všetkých
som tu novy. páčia sa mi auta P-301 a c-ellyse sú to pekné auta. mám thaliu a možno v buducnosti budem uvažovať nad P-301/ c-ellyse. zaujímaju ma vaše skúsenosti s 3 - valcovým motorom. spolahlivosť a iné. lebo mám rad malé motory a jazdím len po meste a okolie a mimo je to len v lete nejaká dovolenka, výlet.  Páči sa mi aj Dacia Logan je to sice Renault prezlečený v znaku Dácia ale stále su tu tie predsudky od socializmu, Aky máte názor aj na Daciu to ma tirž zaujíma. Je pravda že Peugeot a Citroen su značky na úrovni, kvalitnejším spracovaním aj bohatá minulosť.
Trochu mi vadia na c-ellyse a P-301 tie zadné opierky ako sa na to pozeráte vy,vady vám to alebo nie ? mohly tam dať normálne opierky , to nemôže veľa stáť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před 301 jsem se byl podívat na D Sandero. Auto má pár nedodělku jako, že ve dveřích chybí kus gumy nebo spodní úchyt zámku kufru je nakřivo. Sedí se v tom příjemně a vše je tak nějak na dosah ruky, ale nejel jsem s tím a víc jsem se v tom nešťoural. Za ty prachy asi dobrý. Pak jsem uviděl 301 a bylo rozhodnuto. Nad 1.2 jsem také přemýšlel, ale jelikož jezdím i mimo město a občas ve více lidech, tak bylo o 1.6 rozhodnuto. Škoda, že do toho nedávaj THP, to by byla větší sranda. Ale i tak to chytá pěkný saze, když se na to šlápne.  :D Ty opěrky jsou nepříjemné, ale jelikož 99% času tam nikdo nesedí, tak to tolik nevadí. Ale dát tam posuvné mohli. Mám najeto 23tis km, a zatím vše funguje. Jen dvakrát auto zahlásilo chybu. Jednou s ESP, ale po opětovném nastartování v pořádku a další se týkala chyby motoru a nutnost návštěvy servisu. Po 200km chyba zmizela a v servisu nic nezjistili. Stal jsem přes noc trošku nakřivo, tak asi stekl olej a pak to pár vteřin brumlalo nasucho, ikdyž oleje tam bylo dostatek.  :o  Nějak se to opravuje samo  :D Co mi trošku vadí je zadní náprava, ale co čekat jiného za ty peníze. Spotřeba 90% Praha je 6,6l/100km, mimo město to jde pod 6l i se svižnou jízdou. Jinak jsem naprosto spokojen. Jednoduché a robustní auto za dobrý peníz.  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...