Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj jsem tu noví, ještě se tu moc neviznám možná se to tu už řešilo jestli jo tak se omlouvám ale nenašel jsem . Pořídil jsem si 406 1,8 16V Rv97 a dostal jsem k ní dva klíče jeden normál a druhý na dálku bez gumového tlačítka koupil jsem do něj nové baterky dioda v klíčku svítí klíček vysílá (zkoušel jsem přes foťák) ale nic nereáguje asi se jedná o infra klíč má jedno tlačítko jinak centrál klíčkem funguje když startuju musím zadávat kod manuálně na klávesnici chtěl bych poprosit o radu co stím Díky

Odesláno

klickem je treba mirit na prijimac, ktery je na strope u predniho stropniho svetylka, musi byt zajistena prima viditelnost a funguje to na pomerne malou vzdalenost, asi jako ovladac od televize

Odesláno

To jsem zkoušel míval jsem Renaulty tam je to taky takhle ten infra jen se to tam musí párovat ale u Peugeota nevím mám ho chvíly,ale koukal na ten snímač u světla a tam mi příjde vše ok jen světlo mi nesvítí protože tam mám nějaký jiný konektor širší než patří do světla tak jestli to někdo nevymněnil . Musí být snímač shodný s klíčkem? nebo na tom nezáleží ? U Megana jsem mněnil snímač z jiného auta a šlo to ale u Peugeota nevím :( Díky

Odesláno

u peugeotu je to sparovane, takze ano, vysilac a prijimac musi byt z jednoho auta, byva na nich nalepen papirovy stitek s kodem, oba kody, jak na vysilaci uvnitr klicku, tak na prijimac na strope u svetla musi byt shodne.

Je mozne, ze to nekdo vymenil, ta stropni svetylka mela dva typy konektoru, podle roku vyroby, ale zase muze byt vymeneny jen to svetylko a zbytek, kde je ten prijimac, muze byt puvodni

Odesláno

to Serls, je mozne, ze jsou prelamane draty v pruchodce mezi sloupkem a dverma, pripadne spatny moturek v mechanismu zamku, nezbyde nez rozebrat dvere a zmerit primo na dratech, zda tam jdou zamykaci impulsy

Odesláno

Aha mně právě chybí to gumové tlačítko a ten papíroví štítek v klíči je potrhaný zmuchlaný a nečitelný tak mám asi smůlu a budu muset odemikat manuál :( mněřil jsem jestli ke snímači jde proud tak jde kdyz jsem se dotkl prvníh drátu a kostry tak auto zamklo takže buď je něco s klíčem nebo zřejmně předchozí majitel vymněnil ten snímač to už ale asi nezjistím :(

Odesláno

To tlacitko maju v kazdom kluciarstve kde robia kluce na auta.

Ak tam mas leva, tak v pezote za 2 €.

Sparovat si skusal? Das kluc do spinacky, otocis na 2, stlacis tlacitko a das startovat. Mne to tak nabehlo.

Pripadne na 2 poz stlacis tlacidlo a zadas kod. a malo by nabehnut. ja to mam na 605 tiez tak. zrazu prestalo ist, a takto som to naparoval.

Odesláno

nejjednodussi, koupit univerzalni dalkove ovladani, treba i s vyklapecim klicem, do ktereho das puvodni planzetu a pripojit se na stavajici central s novym DO, vyhod je nekolik - vetsi dosah, moznost zapojit si signalizaci blinkry, cena cca 500Kc, jednoduche paralelni pripojeni 6ti dratu

Odesláno

A zkoušel jsi to i při sundaný tý krytce přijímače? Občas se stane, že je vevnitř sposta bordelu a signál neprojde. :myslim

Jinak asi koupit nějakej ten Uni jak psal Ferry.

O tom klávesnicovém imibilizéru je toho tady taky spousta (poruchy, problémy, odpojení). ;)

Odesláno

pokud to je infra, tak musi prece cumet nekde infra dioda. nebo tam je schovana za tmavym sklickem ?

Odesláno

tak bych to videl na pokus to spárovat pomocí zastrčení toho klíčku do řízení , otočit a mačkat čudlik a td. jak to tu již bylo popsáno. Jistě to pomůže.

Odesláno

infra se neparuje, infra je sparovany hardwarove (tedy provedenim desticek plosnych spoju v klicku a prijimaci na strope) kdyz budes mackat infra klicek strcenej v zapalovani, tak dioda bude svitit smerem do spinacky a nevim, co bys cekal, ze to udela, kdyz je prijimac na strope. Jinak u stareho modelu se neparuje ani vysokofrekvencni radiove dalkove ovladani, parovani se dela az u novych modelu 406

nejjednodussi, nejlevnejsi a nejspolehlivejsi je koupit proste univerzalni dalku a pripojit to k soucasnemu centralu

[upravil dne 16/1/13 19:33 od Ferry]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...