Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Příručka pro uživatele 407 ROK 2006


ENDORFIN

Recommended Posts

je to tak jak píše HonzaZ, ale když už sis s tím dal tolik práce, určitě se to bude někomu hodit, timto ti za ostatní děkuji;)

No po pravdě já vím že to na stránkách Peugota je. A na druhou stranu znám lidi kteří sice když jim poradím si to prohlídnou ale nodokáží si to např uložit aby si to mohli vzít do garáže a podobně. Nebo tam nemaj net. Pak právě pro tyto případy se to doufám někomu bude hodit.

Jinak není zač když můžu tak pomůžu ;) a na oplátku někdo poradí mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ENDORFIN Je pekné že si si dal toľkú námahu a chcel tak pomôcť iným ale ak by si bol trochu hľadal tak to nájdeš tu ;).

Inak vitakj v klube.

Děkuji za přivítání :cool:

No a je to tu. Vzhledem k tomu že vím jak to na fórech chodí jsem relativně v klidu. Nový nebo náhodný návštěvník fóra zadá \"hledat\" To jsem udělal a mimo to jsem listoval fórem. Manuál jsem nenašel. Když ho člověk hledá většinou je na tom tak že ho nutně potřebuje a po pár hodinách hledání to vzdá ju?! Když víš kde hledat tak je to jednoduché ;)

PS: v tom případě ať admin smázne celé vlákno já to jak vidím zde udělat nemohu...ale zároveń by to mělo být snadno k nalezení.

[upravil dne 6/1/13 22:15 od ENDORFIN]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...