Cinicman Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 Niečo ako argumentácia proti ženskej... http://youtu.be/Djc8FPHs45o Citovat
roura Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 by mě zajimalo jak dlouho by mě bavilo u toho sedět Citovat
dyno Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 uz jsem to kdysi videl a zjistil jsem ze se bez toho uz neobejdu :D:D Citovat
koblih69 Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 Myslím, že to pro majitele Peugeotů nemá žádný smysl, ty auta totiž fungují se závadami podobně. Citovat
ChouLu Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 Jo tohle jsem dělal tak 3 roky zpět.. jen s jedním vypínačem.. ale luxus krabice Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 Tenhle je lepší, :D:D dokoukat do konce - http://www.rozzlobenimuzi.com/?version=hardcore&linkid=30132-nasj_robot.htm Citovat
safi1 Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 Paci sa mi ta vec stym by som sa vedel zabavit Citovat
vendelinek Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 takový vypínače by nebylo špatný nainstalovat doma, pro ženský furt chodim a zhasínám někde:D Citovat
dyno Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 dalsi mensi provedeni ( kapesni na cesty) :D:D Citovat
parolla Odesláno 31. prosinec 2012 Odesláno 31. prosinec 2012 S pribúdajúcim časom a mokom sa tá mašinka javí ako perpetum mobile.... Citovat
odee Odesláno 11. leden 2013 Odesláno 11. leden 2013 To Hurvajz: ten je haluzovej...to musím sehnat!!! Citovat
ChouLu Odesláno 11. leden 2013 Odesláno 11. leden 2013 Toto sa da niekde kupit ? Já ho stavěl... ale už nevím kam to přišlo... po týdnu mě to přestalo bavit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.