Martin 1981 Odesláno 19. prosinec 2012 Odesláno 19. prosinec 2012 caute pri vymene rozvodov som dal vymenit olej a samozrejme mechanik tam dal celych 5L ,Napln na 406 hdi je 4,5 mam to odpustit?nemoze sa nic stat? Citovat
JanoRS Odesláno 19. prosinec 2012 Odesláno 19. prosinec 2012 Ak je to nad max. hodnotu tak odpusti. Môže sa stať , že sa olej bude tlačit von, napr. cez gufero na kluke.... [upravil dne 19/12/12 16:03 od JanoRS] Citovat
Martin 1981 Odesláno 19. prosinec 2012 Autor Odesláno 19. prosinec 2012 vytiahnem aj cez mierku hadickou a striekackou?alebo povolim filter cez vypustak sa mi to nechce lebo nemam jamu Citovat
Dano406 Odesláno 19. prosinec 2012 Odesláno 19. prosinec 2012 Jde to i přez ru měrku.Taky jsem odsával. Citovat
ozzy56 Odesláno 19. prosinec 2012 Odesláno 19. prosinec 2012 caute pri vymene rozvodov som dal vymenit olej a samozrejme mechanik tam dal celych 5L ,Napln na 406 hdi je 4,5 mam to odpustit?nemoze sa nic stat? mechanikovi bych neodpustil Citovat
koblih69 Odesláno 19. prosinec 2012 Odesláno 19. prosinec 2012 pokud přelil o půl litru tak je to docela střelec. Tam už bych teda asi nejel... a ty každopádně ten olej srovnej na správnou hodnotu... Citovat
ozzy56 Odesláno 19. prosinec 2012 Odesláno 19. prosinec 2012 co se tak bavím s kolegy, stává se to dost často...,co tam jsou dnes za hovada, že neumí ani takovou blbost, jako je výměna oleje v motoru?? Citovat
koblih69 Odesláno 19. prosinec 2012 Odesláno 19. prosinec 2012 Tohle opravdu nepochopím, pokud tam naleje olej tak ještě něco zbaští filtr, tak sakra kolik toho tam nalil, že teď je tam o půl litru víc ? To je opravdu tragédie. Jedinej lék je nedat mu vydělat už ani korunu a všude ho chválit... Citovat
MilanF1 Odesláno 19. prosinec 2012 Odesláno 19. prosinec 2012 Koblih: Jak se mu to asi povedlo, dal tam celý pětilitrový kanystřík a nic neřešil. Taky to nechápu ... to snad není takový problém se kouknout do tabulek ... stejně, i když vím tu hodnotu, kontroluji to přes měrku ... Když pokazí i výměnu oleje, jak by na tom byly třeba podvozkové díly, spojka, rozvody? Citovat
Cinicman Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 Jó, takých mechanikov poznám aj ja... Stojím pri ňom a vravím mu, že tam má naliať 3,5L a on že nie, že určite 4L lebo tak to robia na všetkých peugeotoch a tak je to správne... viackrát som tam nepáchol... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.