Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ak je to nad max. hodnotu tak odpusti. Môže sa stať , že sa olej bude tlačit von, napr. cez gufero na kluke....:myslim

[upravil dne 19/12/12 16:03 od JanoRS]

Odesláno
caute pri vymene rozvodov som dal vymenit olej a samozrejme mechanik tam dal celych 5L ,Napln na 406 hdi je 4,5 mam to odpustit?nemoze sa nic stat?

mechanikovi bych neodpustil

Odesláno

Tohle opravdu nepochopím, pokud tam naleje olej tak ještě něco zbaští filtr, tak sakra kolik toho tam nalil, že teď je tam o půl litru víc ? To je opravdu tragédie. Jedinej lék je nedat mu vydělat už ani korunu a všude ho chválit...

Odesláno

Koblih: Jak se mu to asi povedlo, dal tam celý pětilitrový kanystřík a nic neřešil. Taky to nechápu ... to snad není takový problém se kouknout do tabulek ... stejně, i když vím tu hodnotu, kontroluji to přes měrku ... Když pokazí i výměnu oleje, jak by na tom byly třeba podvozkové díly, spojka, rozvody? :bojim

Odesláno

Jó, takých mechanikov poznám aj ja...

Stojím pri ňom a vravím mu, že tam má naliať 3,5L a on že nie, že určite 4L lebo tak to robia na všetkých peugeotoch a tak je to správne... viackrát som tam nepáchol... :bojim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...