hakavcak Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 tak takhle jsem dnes pracoval. nemá někdo nějaký manuál jak postupovat při výměně ramene a dílů kolem..? zatím tam okem vidím jen ulomený čep řízení, ale určitě to bude chtít vyměnit i rameno a věci kolem.. [upravil dne 3.12.2012 18:22 od hakavcak] Citovat
Agrafik Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 Než tam budeš znovu dávat ruky a nohy, tak si prosím tě dej pod to auto alespoň špalek. Citovat
P607Olda Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 jj, taky jsem chtěl napsat - důrazně. Citovat
Návštěvník Odesláno 3. prosinec 2012 Odesláno 3. prosinec 2012 No řek bych že budeš mít těžkej boj takhle na zemi v tomhle počasí. Chce to taky pořádný nářadí. Nikdy jsem nerozdělával rameno u 607, ale v podstatě to bude hodně podobný jako u ostatních aut. Tady například návod na Partnera. [upravil dne 3/12/12 19:05 od kirkiz] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.