Jacobsoon Odesláno 29. říjen 2012 Odesláno 29. říjen 2012 zdarec, nevíte někdo co je tohle za světla? vypadají jako z new model, ale jinak předek je old řešim výměnu světel viz. sekce tuning Citovat
Mopař Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 Hmm, vypadá to na poslední model s černym vnitřkem... Citovat
olda Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 To bude nový model,jen nárazník je ze starého. Citovat
Jacobsoon Odesláno 30. říjen 2012 Autor Odesláno 30. říjen 2012 predni maska vypada taky jako ze staryho, jak tam dostal ty svetla? budu to muset vyzkouset.. Citovat
MilanF1 Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 Nevím, jaký model to, ale má to silnější lišty, tudíž ty čirá světla nebudou 100% origo. Buď je to nový model MKII se starým nárazníkem nebo old model MKI s jinou kapotou a jinými světly. Citovat
Andreww Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 Myslím, že to bude old model, světla MKIII a maska s kapotou upravená, aby vše pasovalo Citovat
Stifler Odesláno 30. říjen 2012 Odesláno 30. říjen 2012 jj, vypadá to, jak píše Andreww a světla budou asi taková, co mám já, takže origo. ;-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.