pežotík Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 Jo muzu potvrdit,ja mam 190 cm a uplne v pohode:papa Citovat
davidekcz Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 tak priti rok po zime budu kupovat 407 , jen me jeste zajima je dost mista u ridice jak da sedadlo uplne do zadu ?? Místa dost a dost...a copak, že vyhrála 407? jinak dobrý rozhodnutí...:super Citovat
Cybrexis Odesláno 2. listopad 2012 Autor Odesláno 2. listopad 2012 nvm ja proste peugeot miluju , sem maximalne spokojen s 406 co mam , tak verim ze i 407 bude mit co do sebe. i vzhledove se mi vice libi nez mondeo. Citovat
davidekcz Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 Tak u vzhledu si myslím, že se není o čem bavit :aut Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 Toto je ale extra My to príde celé ako pekný vtip ... Citovat
Cybrexis Odesláno 2. listopad 2012 Autor Odesláno 2. listopad 2012 co tady je vtipne ? :-) [Edited on 2/11/12 12:04 by Cybrexis] Citovat
Guest StibTo Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 nvm ja proste peugeot miluju , sem maximalne spokojen s 406 co mam , tak verim ze i 407 bude mit co do sebe. i vzhledove se mi vice libi nez mondeo. Takze jsi byl rozhodnuty .... a k cemu je tedy tohle vlakno ? Nahnat prispevky ? Citovat
Cybrexis Odesláno 2. listopad 2012 Autor Odesláno 2. listopad 2012 to vubec ne chtel jsem se poradit .. a povedlo se Citovat
P607Olda Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 Nemějte mu to za zlé, vždyť jsme si pokecali a to je cílem. Citovat
barenst Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 407 z roku 2004 ma lepsi podvozek nez mondeo ze stejneho roku a stejnym motorem( tedy dieslem ) jen ST ma podvozek jak motokara Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 Mne len pride celkom \"absurdne\" sa po takejto \"porade\" ktora sa tu strhla, a bola v nej kopa ironie, rozhodnut sa pre niektory s tych modelov :D Citovat
Cybrexis Odesláno 2. listopad 2012 Autor Odesláno 2. listopad 2012 mi napsal tipek na jednom foru - Sedni si do nich:) A okamžitě budeě chtít ford. Mondeo je kvalitní a prostorný auto s kterým se překvapivě dobře parkuje. A při tvé výšce si nejen sedneš pohodlně dopředu..ale i do zadu. A abych ti odpovedel mam zkušenost z oběma..přesněji klíčky od mondea mě leží na stole. S 407 mam taky něco najeto, a podvozkově je to pravěk, motorově celkem taky a hlavně zpracování celkem nic moc. Jen ještě k motoru..2.0tdci je fajn, v rámci kategorie jede asi nejlíp. Ale když chceš rychlé auto tak bych volil tu 2.2tdci. Citovat
koblih69 Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 Tak co ses dozvěděl na Ford fóru jsi napsal a co čekáš že ti napíšou na Peugeot fóru? Citovat
odee Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 To barenst: Kde jsi vzal, že 407 má lepší podvozek??? Žádný auto v téhle třídě s pohonem na přední kola nemá podvozek srovnatelnej s Mondeem. Tohle Ti řeknu, ikdyž nemám Fordy rád. Citovat
chuck11 Odesláno 2. listopad 2012 Odesláno 2. listopad 2012 Nevím no,mně u 407 strašně sklamalo málo místá pro nohy(chodidla) pro zadní cestující.Stačí mít přední sedadlo trochu vzadu a je problém,spodek sedačky vám lisuje botu s chodidlem. U 406-ky je tam místa skoro aspoň jednou tolik:( Citovat
Cybrexis Odesláno 3. listopad 2012 Autor Odesláno 3. listopad 2012 no a u coupe to je jak z mistem na foto to vypadalo docela slusne vzadu i v predu ... Citovat
chuck11 Odesláno 3. listopad 2012 Odesláno 3. listopad 2012 Coupe bude mít vzadu ještě míň místa Citovat
Guest StibTo Odesláno 3. listopad 2012 Odesláno 3. listopad 2012 No stalo se z toho pekne nesmyslny vlakno .... to je prece jasny ze na Ford klubu kazdej vychvali spis Ford kor clovek ktery sam Mondeo ma (o tom zda sedel opravdu ve 407 muzu s klidem pochybovat..). Asi by to chtelo si fakt vyjasnit co presne od auta chces a kolik za to jsi schopen a ochoten zaplatit a pak se rozhodnout a rozhodnuti nelitovat Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.