Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
tak priti rok po zime budu kupovat 407 , jen me jeste zajima je dost mista u ridice jak da sedadlo uplne do zadu ??

Místa dost a dost...a copak, že vyhrála 407? jinak dobrý rozhodnutí...:super:super

Odesláno
nvm ja proste peugeot miluju , sem maximalne spokojen s 406 co mam , tak verim ze i 407 bude mit co do sebe. i vzhledove se mi vice libi nez mondeo.

Takze jsi byl rozhodnuty .... a k cemu je tedy tohle vlakno ? Nahnat prispevky ? :myslim

Odesláno

Mne len pride celkom \"absurdne\" sa po takejto \"porade\" ktora sa tu strhla, a bola v nej kopa ironie, rozhodnut sa pre niektory s tych modelov :D :D

Odesláno

mi napsal tipek na jednom foru

-

Sedni si do nich:) A okamžitě budeě chtít ford. Mondeo je kvalitní a prostorný auto s kterým se překvapivě dobře parkuje. A při tvé výšce si nejen sedneš pohodlně dopředu..ale i do zadu.

A abych ti odpovedel mam zkušenost z oběma..přesněji klíčky od mondea mě leží na stole. S 407 mam taky něco najeto,

a podvozkově je to pravěk, motorově celkem taky a hlavně zpracování celkem nic moc.

Jen ještě k motoru..2.0tdci je fajn, v rámci kategorie jede asi nejlíp. Ale když chceš rychlé auto tak bych volil tu 2.2tdci.

Odesláno

To barenst: Kde jsi vzal, že 407 má lepší podvozek??? Žádný auto v téhle třídě s pohonem na přední kola nemá podvozek srovnatelnej s Mondeem. Tohle Ti řeknu, ikdyž nemám Fordy rád.

Odesláno

Nevím no,mně u 407 strašně sklamalo málo místá pro nohy(chodidla) pro zadní cestující.Stačí mít přední sedadlo trochu vzadu a je problém,spodek sedačky vám lisuje botu s chodidlem.:myslim U 406-ky je tam místa skoro aspoň jednou tolik:(

Odesláno

No stalo se z toho pekne nesmyslny vlakno .... to je prece jasny ze na Ford klubu kazdej vychvali spis Ford kor clovek ktery sam Mondeo ma (o tom zda sedel opravdu ve 407 muzu s klidem pochybovat..).

Asi by to chtelo si fakt vyjasnit co presne od auta chces a kolik za to jsi schopen a ochoten zaplatit a pak se rozhodnout a rozhodnuti nelitovat :papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...