DAVID Odesláno 17. říjen 2012 Odesláno 17. říjen 2012 Prosím o radu, z ničeho nic se při nastartování studeného motoru nechce auto při zařazení jedničky vůbec rozjet :-( pokud je motor zahřátý, vše funguje bez problému, nevíte co s tím? nebo co odešlo? motor 2.016V 1995 [upravil dne 18.10.2012 14:00 od DAVID] Citovat
MilanF1 Odesláno 17. říjen 2012 Odesláno 17. říjen 2012 A jak jde řadit? Na dvojku se autu chce rozjet, když to na jedničku nejde? PS: Nadpis si uprav, takto je nic neříkající, třeba na: \"Při studeném motoru se nechce rozjet\" [upravil dne 17/10/12 14:41 od MilanF1] Citovat
DAVID Odesláno 18. říjen 2012 Autor Odesláno 18. říjen 2012 ani na jedničku, ani na dvojku, nechápu to, jestli odešlo nějaké čidlo? Citovat
P607Olda Odesláno 18. říjen 2012 Odesláno 18. říjen 2012 Chjo, co to je \"nechce se rozjet\"? Motor běží, pouštíš spojku, túruješ a auto stojí na místě a motor dále běží? Anebo motor kucká, chcípe? Citovat
mmartinkovic Odesláno 18. říjen 2012 Odesláno 18. říjen 2012 Spojka, polos, a nieco okolo. Prevodovka, olej v nej ???? Citovat
DAVID Odesláno 19. říjen 2012 Autor Odesláno 19. říjen 2012 přesně jak psal Olda, auto kucká, chcípe, ale po zahřání cca 3min. se rozjede a je to ok:o nikdy to nedělalo:o Citovat
.mycTD Odesláno 19. říjen 2012 Odesláno 19. říjen 2012 co tam mas za benzin, kolik a jak dlouho? Citovat
ozzy56 Odesláno 19. říjen 2012 Odesláno 19. říjen 2012 Spojka, polos, a nieco okolo. Prevodovka, olej v nej ? po zahřáti to normálně jede Citovat
P607Olda Odesláno 20. říjen 2012 Odesláno 20. říjen 2012 Takže staré svíčky nebo zapalování zavlhlé (jde na tři válce?), anebo čidlo teploty - dává pořád informaci, že motor je teplý, takže zastudena nedá bohatší směs. Citovat
Ondrík Odesláno 21. říjen 2012 Odesláno 21. říjen 2012 myslím že aj na p 605 je pre riadiacu jednotku to čidlo zelenej farby.Tiež ho navrhujem. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.