wojtěch Odesláno 12. říjen 2012 Odesláno 12. říjen 2012 A co ta firma kde jsi teď? končí? nebo proč hledáš novou? sis ji vychvaloval Citovat
lukaro Odesláno 12. říjen 2012 Autor Odesláno 12. říjen 2012 Vychvaloval do doby, než tam začal jeden vyskakovat..... Dostávám vynadáno za to, že udělám vše podle zadání tam teď vládne spíše šikana.... Ale ne jen na mě, je nás tam více mladých a když někdo povýší na šéf konstruktéra, tak to někdy nedopadne dobře... Takže jsem podal výpověď a mám teď 2 měsíce výpovědní lhůtu. Takže do konce roku potřebuju něco sehnat.. Citovat
freew Odesláno 12. říjen 2012 Odesláno 12. říjen 2012 Nieco som ti nasiel http://www.tatra.cz/kariera/volna-mista/ [upravil dne 12/10/12 22:15 od freew] Citovat
lukaro Odesláno 12. říjen 2012 Autor Odesláno 12. říjen 2012 Byl jsem na pohovoru, koukl do kompletace převodovek Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. říjen 2012 Odesláno 12. říjen 2012 Nemohu si pomoct a musim to sem napsat ... Taky uz nekoho napadla ta podobnost s vlaknem ktere tady ne zase tak dlouho tomu nazpet zakladal Dadadavid ? Bez urazky ale - to je ted nejaky trend ? Nadiktovat si prvni posledni pomalu a vsichni se posadte z toho ? Kamarade .. Znamej byl v Praze (!!!) bez prace trictvrte roku, je webdesigner. Jenze to nejspis dneska umi delat kazdej kdo ma do prdele diru a tak jsou ty pozice obsazeny. Garantuju Ti ze po takovy dobe bys vzal snad i doplnovani zbozi do regalu v supermarketu. Taky se mi nechce moc dojizdet (kdyz se koukam po nove praci) ale ja si vybirat muzu. Jednak mam 5 let praxe a druhak je toho tady relativne dost. Citovat
lukaro Odesláno 12. říjen 2012 Autor Odesláno 12. říjen 2012 Tak snažím se najít si práci, zatím bez úspěchu a jen jsem se tu poptal, jestli náhodou někdo nemá nějaký tip, protože mě už nápady docházejí, kde by mohli mít místo nebo mě vzít.. A co tu uživatel Dadadavid zakládal netuším,.. Citovat
Guest StibTo Odesláno 12. říjen 2012 Odesláno 12. říjen 2012 No dobrá dobrá ale pochop přece že nějaké to dojíždění holt asi budeš možná muset překousnout Pokud bys sehnal zajímavou práci 50km od domova a věděl, že to bude za dobrý prachy, i když na dojíždění padne třeba 3.000 každý měsíc vzal bys to ? Citovat
lukaro Odesláno 12. říjen 2012 Autor Odesláno 12. říjen 2012 Vzal bych to, ale každý si pod pojmem \"dobrý prachy\" představí nějakou jinou částku, já pod 20tis. čistého nepůjdu, teď tolik beru avšak záleží na práci, no... Pokud by to bylo v oboru. Citovat
punkac Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 no teda - mládí vpřed Myslíš,že na tebe někde čekají a sednou si na prdel, až se jim ozveš? K nám dojíždějí kluci i 60 km tam a zase zpět a jsou rádi, že můžou dojíždět a neberou dvacku v čistým. Nevím jak je to v Jičíně, ale v UL kraji jsi rád, že máš práci Nebylo lepší sklapnout kufry a podřídit se nadřízenému? Nikdo tě přece nenutí, abys mu myl nohy. On ti dá úkol a ty ho splníš (a máš dvacet čistejch a nemusíš dojíždět). Mám pocit, že v tom bude něco jiného a jmenuje se to horká hlava Citovat
ChouLu Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 Znamej byl v Praze (!!!) bez prace trictvrte roku, je webdesigner. Jenze to nejspis dneska umi delat kazdej kdo ma do prdele diru a tak jsou ty pozice obsazeny. Tohle není o obsazenosti,ale spíš o tom co umíš Já spolupracuji s 2, kteří jedou sami na sebe a maj práce, že jsem rád, když mi nějakej ten desing nakreslí když potřebuji zákazníkovi udělat web Tohle jsou profese kde nejde ani tak o obsazenost jako o kvalitu provedené práce Citovat
OK406 Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 Vzal bych to, ale každý si pod pojmem \"dobrý prachy\" představí nějakou jinou částku, já pod 20tis. čistého nepůjdu, teď tolik beru avšak záleží na práci, no... Pokud by to bylo v oboru. Nezlob se, ale myslím si, že budeš asi ještě dlouho bez práce. Já sám mám pod 20 000,-Kč + dojíždím + mám rodinu !!! Takže to bude chtít trochu pokory a ubrat ze svých nároků a stylu života. Jak už tu někdo napsal, že koníčky tě neuživí !!! Pokud je u vás šikana na pracovišti, jak píšeš, tak se obrať na patřičné instituce. Dneska je bohužel jiná doba a to, že nejsi povinnen pracovat, tak jak to bylo dříve. A už vůbec ne, že by na tebe čekali s otevřenou náručí. Jinak všude je chleba o dvou kůrkách. Citovat
Dano406 Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 Jestli to není pro tebe daleko tak zkus tady http://www.cbgimpex.com/ Citovat
milhaus Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 to punkac: pod to bych se podepsal to Lukas_307: Lukáši, proč jsi dával výpověď, když nemáš jistou další práci? V týhle zku.vený době bych si to nelajznul. Takhle placená práce se bude hledat těžko. Měl jsi hledat při zaměstnání. Práci časem určitě seženeš, ale dle mého názoru ne takhle honorovanou, minimálně ne ze začátku. [upravil dne 13/10/12 14:40 od milhaus] Citovat
neutral Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 Lukáš_307: Na to jaká je doba seš celkem náročnej člověk, to se bude špatně hledat. Zkus začít někde s málem a horších podmínek, pak si můžeš vysakovat. Lidi sou blázni, dneska se drží i špatně placené místo,protože je to pořád nějaké místo a ne ÚP. Hodně uber chlapče. 20 000 čistýho v dnešní době není ani průměr, měl by ses vrátit do reality. Tady moc pomáhat nejde,jak žádáš v nadpise. Sám za sebe ti řeknu,že nikdy sem neměl o moc víc než je minimálka,ale měl sem aspoň něco a to je to hlavní, málo je pořád lepší než nic. [upravil dne 13.10.2012 16:08 od neutral] Citovat
OK406 Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 :bachaJediný, kdo mají peníze bezpráce jsou naši spoluobčany, kterým se pak důchod počítá z průměrné mzdy v ČR. Citovat
Charlie 1 Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 Ja nemam 20000 ani omylem,ale brigadama a vecma ktery delam ve volnym case si prumerne vydelam penize ze mi to hodi i prumernou mzdu.ale na ukor casu ktery jsem mohl stravit s rodinou,ale clovek je rad za kazdou korunu jo a do prace projezdim skoro 2000...jsi narocnej ale pokud umis tak je to realny.ale pokud ti ty prnize zamedtnavatel da..... Citovat
Holland Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 V týto rozkradený republice nic nehledej a jestli zvladáš jazyky jdi do zahraničí-já testnul a nelituji na vzdálenost nehled Citovat
lukaro Odesláno 13. říjen 2012 Autor Odesláno 13. říjen 2012 Díky za náměty a nezlobte se na mě.....ale já doteď tolik pobíral, no, spíše to bylo kolem 19500kč, ale mohl jsem mít více, kdybych si řekl.... Jinak jsem ve výpovědní lhůtě a je více důvodů proč chci pryč. Kdyby jste byli na mém místě, pochopíte. Snad něco najdu co nejdříve.... Ale děkuji za vaše názory. Citovat
neutral Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 Luáši já dělal za tak extremních podmínek s tak mizerným platem...a dělal... Citovat
Lihous Odesláno 14. říjen 2012 Odesláno 14. říjen 2012 No tak jsem si se zajmem precetl vlakno a musim jen konstatovat ze v nasi krasne rozkradeny republice je realna mzda 20cisteho skoro zazrak/neberu velke fa jako je SKODA Auto...... A jak tam nekdo nekde psal ze mladi vpred jooo ale jen k prvni zdi Ale je fakt ze dnesni generace je skutecne v tomto smeru neuveritelne \"opraskla\" Proste zacit musi kazdy a pokud dokazu a jsem ve svem oboru dobrej prijde i postup pripadne adekvatni mzda. Taky stravim jen na ceste cca 1hod/dene ale za to mam urcite vetsi plat nez v miste kde ziju. NEBAVIME se o praci kterou tam musim odvest. A to ze se nepohodnu s vedoucim je u me spis pravidlo ale je to o diskuzi a o tom ze je vedouci on tak ze jsem ja kdo ma ve finale smulu. A predstava ze budu menit kazdy rok zamestnani hmm spis pro me nepredstavitelne A to ze jsem na jednom miste 1/2 zivota me nejak neponizuje. Tolik jen nazor s pranim aby jsi nasel to co hledas a co budes v klidu na praci zvladat. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.