bigpoint Odesláno 9. červen 2005 Odesláno 9. červen 2005 Mam Peugeot 406 HDI 2.2L 98kW, nechal jsem ho precipovat u GXTuning, jede to lip jak driv, ale kamos ma P406 HDI 2.0L a jede mu malicko lip, take chiply od stejne firmy. On ma mit asi 95kW, ja 120kW. Jemu jede max 220 me max. tachometrovych 200, po rovine. Jeho zrychluje malicko lip jak muj. Mam najeto 70tis km, v Peugeot me tvrdili, ze to byva FAP filtrem, ze je plny a proto to jede hur. Co si o tom myslite, muze to tim byt? Nebo co jineho? Filtry mam vymenene (vzduchovy, naftovy), naftu mam od pumpy Esso. Dik za info. Citovat
Medvěd Odesláno 9. červen 2005 Odesláno 9. červen 2005 Napsán autorem bigpoint Mam Peugeot 406 HDI 2.2L 98kW, nechal jsem ho precipovat u GXTuning, jede to lip jak driv, ale kamos ma P406 HDI 2.0L a jede mu malicko lip, take chiply od stejne firmy. On ma mit asi 95kW, ja 120kW. Jemu jede max 220 me max. tachometrovych 200, po rovine. Jeho zrychluje malicko lip jak muj. Mam najeto 70tis km, v Peugeot me tvrdili, ze to byva FAP filtrem, ze je plny a proto to jede hur. Co si o tom myslite, muze to tim byt? Nebo co jineho? Filtry mam vymenene (vzduchovy, naftovy), naftu mam od pumpy Esso. Dik za info. Fakt šílenej problém, když ropák jede \"jenom\" 200 podle tacháče. To to střel, kup si naftový Ferrari a někde to rozstřel o sloup Citovat
Ferry Odesláno 9. červen 2005 Odesláno 9. červen 2005 Fakt šílenej problém, když ropák jede \"jenom\" 200 podle tacháče. To to střel, kup si naftový Ferrari a někde to rozstřel o sloup Holt to jsou ti chiptuneri kdyz chci jezdit 300 tak si musim koupit odpovidajici auto a ne na to jit s logikou, koupim si HDi, to prechipuju a pak budu jezdit za 6l 250 a skoro nikdo me nepredjede Citovat
bigpoint Odesláno 9. červen 2005 Autor Odesláno 9. červen 2005 Pred chipovanim to jelo jeste hur, o trochu. Rozhodne by to melo jet lip jak kamosova P406, od 4tis otacek to uz skoro vubec netahne, tech 4tis je zhruba kolem 200. I zrychleni ma kamos lepsi, ne o moc ale trochu. Proste rozhodne by 2.0L mel jet hur jak 2.2L!!!Chipovane je to u stejne firmy. Podle Peugeot servisu bude asi problem v plnem FAP filtru. Citovat
vector Odesláno 9. červen 2005 Odesláno 9. červen 2005 Napsán autorem bigpoint Pred chipovanim to jelo jeste hur, o trochu. Rozhodne by to melo jet lip jak kamosova P406, od 4tis otacek to uz skoro vubec netahne, tech 4tis je zhruba kolem 200. I zrychleni ma kamos lepsi, ne o moc ale trochu. Proste rozhodne by 2.0L mel jet hur jak 2.2L!!!Chipovane je to u stejne firmy. Podle Peugeot servisu bude asi problem v plnem FAP filtru. Může být, že je to výfukem, nebo máš bordel v sání. Taky může mít kamarád štěstí na auto. JEstli máš starší motor, tak bych se mrknul i na mezichladič, jestli z něj neni koule bahna. Přes 200 to nejede kvůli převodovce, protože pak už je motor přetočenej, ono 4000 jsou na HDi až dost. A dá se sice nastavit, že to má motor pustit ještě o něco víc, ale už jsou slyšet ventily a není to nic moc. Taky to pak nutí kriply aby to drtily po dálnici trvale 180-200 a po pár set kilometrech jim motor podá ruku. Citovat
TITANa Odesláno 10. červen 2005 Odesláno 10. červen 2005 Jeste je moznost na spatnufunkciu elektro ventilu ovladania turba. Ja odporucam jeho vymenu. Treba s tym na diagnostiku na meranie parametrov a tak pozriet ci je vsetko v hodnotach akych ma byt. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.