Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problem s USB a AUX


Hajra

Recommended Posts

Na USB mě irituje jiná věc:

Otočím klíčkem zapalování a radio hraje z USB okamžitě tam, kde předtím přestalo. Jakmile nastartuju, začne asi minutu (8 GB flashka) načítat a pak zas pokračuje dál. Proč to po každém nastartování znova načítá?

No mne to nerobi... ale vacsinou sa snazim urobit toto: pred vypnutim motora vypnem autoradio ktore predtym prepnem do modu radio, tzn. ak nastartujem a zapnem autoradio tak mi hra najprv radio...ak nato zabudnem, a vypnem motor ked hra mp3-ky z USBcka (mam len 2GB flash-ku) tak to naskoci tusim hned...este vsak preverim...ale nemam najnovsi soft 2.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To robi aj mne teda nie tak celkom. Otocim klucom a hudba zacne okamzite hrat nastartujem nacitava sa to asi 5-max10 sekund a ptoom zacne hrat. ale minutu nie. Nemas nejaky lacny pomaly usb ktory ma malu rychlost citania.Ci???

Zkusím jinou flashku, ale proč to musí znova načítat obsah po každém nastartování?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 9 měsíců později...

Ja mam 32GB USB 3.0 a zadny problemy jsem nezaznamenal... Ale nemam ho uplne plny, jen cca 15GB...

 

Mozna zalezi, jak je to naformatovany - urcite musi byt system souboru FAT32.

Ja bych zkusil pri formatovani experimentovat s velikosti alokacni jednotky (allocation unit, neboli cluster) - da se to zvolit pri formatovani ve Windows, zvolil bych nejvetsi velikost alokacni jednotky, pripadne zkusit i druhou nejvetsi, kdyby nepomohlo apod.:

obr-02.png

 

Ale to je jen takovy slepy tip, ktery by mohl pomoci, nemam to nijak podlozeny. Jen hypoteza, ze pri velky kapacite disku a maly velikosti alokacni jednotky je proste tech jednotek ve FAT32 uz prilis a narazi to na limity RT6. Kdyz zvolis vetsi velikost alokacni jednotky, bude jich min a RT6 by to mohla utahnout.

 

Nebo je tam limit na pocet souboru/adresaru a kdyz jich je tam moc, tak uz to nezvlada.

Upraveno uživatelem maraaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravim,

s USB mám poslední dobou také problémy. Stačí nerovnost na silnici a napíše mi to USB nenačtené či něco takového, občas stačí vytáhnout a vložit a jede se dál. Někdy jí to znova najde až po opětovném nastartování. Osobně si myslim, že konektor a jeho připojení bude špatné. Jak na to? Jak to rozebrat a mrknout se mu do vnitřností, abych to kdyžtak opravil?

Předem díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...