tanned88 Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 Názorná ukázka toho, jak to vypadat nemá ! [upravil dne 24/9/12 17:33 od tanned88] Citovat
tanned88 Odesláno 24. září 2012 Autor Odesláno 24. září 2012 Prostě trochu dřela a jednoho dne, se propadnul pedál, tak jsme to rozebrali a tam tohle Citovat
Marcel00 Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 vyrovnat a dojezdit... par set tisic to jeste podrzi...:D Citovat
koblih69 Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 Moje řeč jestli máš ty olámané kousky tak by se to dalo navařit Citovat
ozzy56 Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 i přítlačáky se továrně renovují, stačilo by vyměnit talířovou pružinu... Citovat
tanned88 Odesláno 24. září 2012 Autor Odesláno 24. září 2012 Mě by zajímalo, zda se tohle normálně stává (Spojku mám již novou) Citovat
Marcel00 Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 nic nezvycajne... bezna zavada... hlavne pre tych ktori neriesia prvotne priznaky zavady na spojke Citovat
ozzy56 Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 podle mě to není běžná závada, začíná tím, že odchází spojk. ložisko...,až se pak kousne a tím vylomí pracky pružiny, ale na druhé straně--stává se to... Citovat
serzo33 Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 Po zime som si všimol že mi popiskava spojkové ložisko keď som mal otvorene okno,a na druhý deň bolo po spojke,ostal som vysieť v kopci,mal som najazdene cca160000km. Citovat
praktik Odesláno 24. září 2012 Odesláno 24. září 2012 Moje řeč jestli máš ty olámané kousky tak by se to dalo navařit A odporučam bukovu elektrodu:D:D:D [upravil dne 24/9/12 20:59 od praktik] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.