Přema Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 R.I.P. měj se tam nahoře hezky \" Medvěde \":fnuk http://www.novinky.cz/kultura/277768-zemrel-herec-michael-clarke-duncan-bylo-mu-54-let.html Citovat
John Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 Škoda každého člověka... a jeho moc...výborný herec. Citovat
Haryk Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 RIP smrt je sviňa jednou tam musíme všici 54 je ale málo Citovat
pežotík Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 Jojo,tak tohoto \"obra\" je fakt skoda:(. Hlavne v Zelene mily,byl:super Citovat
davidekcz Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 Jojo,tak tohoto \"obra\" je fakt skoda:(. Hlavne v Zelene mily,byl:super $Jojo zelená míle :super \"jsem unavenej jako pes,šéfe\" R.I.P. každopádně 54 je hodně malej věk na odchod Citovat
Šalda Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 Budiž mu země lehká, byl to jeden z oblíbených herců Citovat
Guest Scratch Odesláno 4. září 2012 Odesláno 4. září 2012 zas takovy obr to nebyl, vyskove ale co do svalu, tak to jako jo Citovat
Přema Odesláno 4. září 2012 Autor Odesláno 4. září 2012 Byl to můj hodně oblíbený herec , jak sem to ráno četl..... normál mi skoro ukápla slza Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 tak co ? kdypak se tu objevi vlakno o panu Jirankovi ? ;) Citovat
Haryk Odesláno 7. listopad 2012 Odesláno 7. listopad 2012 Pat a Mat- paráda a pokračování nebude Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.