hpavel Odesláno 15. srpen 2012 Odesláno 15. srpen 2012 zdravím vás,mě taky vyskakuje tato hláška mám 307SW benzín/LPG 1.6 16v,nevíte někdo,děkuju [upravil dne 15/8/12 14:00 od hpavel] Citovat
koblih69 Odesláno 15. srpen 2012 Odesláno 15. srpen 2012 Vítej, jsi ve vlákně o 407, ale každopádně tahle hláška je důsledek problému né informace o tom co se děje. Na diagnostice zjistíš pravděpodobnou příčinu - třeba nízký tlak paliva v rampě... to samozřejmě může mít více původců, ale už se dá něco dělat. Nemáš to ke mě daleko, takže v případě že nemáš kam můžeš zajet Citovat
merlin99 Odesláno 15. srpen 2012 Odesláno 15. srpen 2012 v tomto pripade pri benzine/LPG predpokladam ze klakol katalyzator. :-) ale to je cisto ako Prema hovori \"vestenie z gule\" :-) [upravil dne 15/8/12 16:03 od merlin99] Citovat
Přema Odesláno 15. srpen 2012 Odesláno 15. srpen 2012 Tak tak bez dia je to ....... untitled.bmp Citovat
koblih69 Odesláno 15. srpen 2012 Odesláno 15. srpen 2012 Tfuj co to je za babu. Takhle si představuju tu co mi bude věštit z koule [upravil dne 15/8/12 18:29 od koblih69] Citovat
davidekcz Odesláno 15. srpen 2012 Odesláno 15. srpen 2012 No od krku dolu bych to schválil :D Citovat
volnasek Odesláno 8. září 2012 Odesláno 8. září 2012 Ahoj,kontrolka depollution system faulty mi už dvakrát-tak před rokem naposled- zůstala svítit,ale vždycky se po pár startech to bylo v pořádku. Letos při cestě do Chorvatska se rozsvítila asvítí dál už dva týdny a desítky startů a skoro 2000 km. Na DIA -ne v P. hláška:trvalá závada vysoká teplota vzduchu v sání za výměníkem. Nechal jsem ji smazat v pp. ale po dvou startech svítí kontrolka znovu. Nevíte někdo co to je za závadu? Citovat
Frantic Odesláno 8. září 2012 Odesláno 8. září 2012 volnasek nic v zlom ale ty si myslis ze ked das zavadu vymazat tak to veci vyriesi? Problemy netreba odkladat lebo potom sa zvycajne kopia dalsie. A presnu definiciu zavady od nas necakaj to ti nikto nepovie, obetuj 10eciek pichni to na diagnostiku a budes \"mozno\" o nieco mudrejsi. Citovat
Judes Odesláno 8. září 2012 Odesláno 8. září 2012 Frantic on na tej dia bol len nie v Peugeote, ak som to dobre pochopil. Pýta sa či niekto nevie čo je to za závadu čo mu dia vyhodila (hláška:trvalá závada vysoká teplota vzduchu v sání za výměníkem) . Citovat
volnasek Odesláno 9. září 2012 Odesláno 9. září 2012 No přesně,zkouším to od levnějších variant. DIA mimo Peugeot bylo první a podle toho jsem se ptal jestli někdo neví o co jde protože mi to nic neříká a nevím co se vlastně mohlo pokazit. A určitě si nemyslím,že vymazání závady mi opraví auto. Pokud nic nezjistím , tak holt budu muset do Peugotu Citovat
Frantic Odesláno 9. září 2012 Odesláno 9. září 2012 volnasek to urcite nechod, lebo ta len ototo... radsej si najdi niekoho kto sa tomu trosku rozumie a vyjde ta to urcite menej...ale podla tvojej zavady si myslim ze to nebude problem pre niekoho kto s tym robi... mozno mas len nanic cidlo alebo senzor a tym padom ti zle vyhodnoti informacie. V pohode to moze byt MAP cidlo alebo inak senzor prietoku vzduchu a uz je to cele posahane. Citovat
volnasek Odesláno 9. září 2012 Odesláno 9. září 2012 Ještě kdybych tak věděl,kde to čidlo hledat-jestli mám rozebrat celé sací potrubí? Citovat
Frantic Odesláno 9. září 2012 Odesláno 9. září 2012 moju informaciu neber ako smerodajnu vzhladom k tomu ze automechanik nie som, ale ak by si sa predsa len rozhodol hladat ten senzor tak je umiestneny na potrubi, ktore vedie zo vzduch. filtra. Citovat
koblih69 Odesláno 9. září 2012 Odesláno 9. září 2012 Ještě kdybych tak věděl,kde to čidlo hledat-jestli mám rozebrat celé sací potrubí? Jejda takhle určitě ne. Metoda pokus omyl u těhdle aut je tak akorát cesta do pekla a díra do peněženky... Citovat
Trojliter Odesláno 10. září 2012 Odesláno 10. září 2012 Podelim sa o svoju skusenost... Ked sme davali do auta (tiez LPG) hrusku namiesto origo vzd.filtra hned sa mi to rozsvietilo. (zabudol som zapojit to male sede cidlo medzi filtrom a skrtiacou klapkou. Motor isiel v nudzovom rezime - trochu som bol z toho v prdeli, ale ked sa to zapojilo, motor ozil a po par startoch hlaska zmizla. To cidlo stoji na autokelly ca.5€ hodi sa mat prinajhorsom jedno v zalohe. Tam by som zacal.... Citovat
koblih69 Odesláno 10. září 2012 Odesláno 10. září 2012 Hrušky se dají sníst, kompotovat a nebo nejlépe vypálit, ale rozhodně ne dávat místo vzduchového filtru. Citovat
volnasek Odesláno 11. září 2012 Odesláno 11. září 2012 Jestli to je to čidlo hned za filtrem,tak to je zapojeno. Jen tak ze zvědavosti jsem ho vytah ven jak vypadá a dal zpět. Jinak motor jede na 100 procent-žádná ztráta výkonu. No čidlo můžu zkusit vyměnit-neví někdo oficiální název? [upravil dne 11/9/12 07:57 od volnasek] Citovat
Frantic Odesláno 11. září 2012 Odesláno 11. září 2012 vaha vzduchu to je cele... znacka VDO, Pierburg, Hella apod. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.