Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 Potrebuju koupit stativ. Vetsinou fotim z ruky bude to tak na pouziti 2x za rok takze neco s tech levnejch smejdu ale co? dival jsem se na tohle od hamy http://www.levneelektro.cz/p110991-prislusenstvi-hama-4175-stativ-star-75 ma 3 cestnou hlavu a vodovahu coz se muze hodit a nebo tenhle http://www.pcmanie.cz/stativy/konig-stativ-40-130cm-645gr-2-0kg-kn-tripod21/product.aspx?id=374091 Citovat
Butrus Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 Tu Hamu jsem kupoval tátovi (čundrák, horolezec, 57 let) a spokojenost. Používá na zrcadlovku Panasonic, která není zrovna nejlehčí a vše v pohodě. Mohu doporučit. A má 3-cestnou hlavu. [upravil dne 13/8/12 17:43 od Butrus] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 Dvoucestná hlava je lepši na Kameru, neotočíš foťák na výšku. Bylo by dobrý napsat co maš za foťák, jinak obecně, chce to zkusit jak moc se to bude klepat, tyhle levný stativy mají dost vule v nohách a pevnost taky nic moc, takže potom se teba chvejí už při slabém větru. Čím méně vytahovacích dílů nohy tím líp a čim silnější profil tim líp, ještě by třeba mohl mít haček na zavěšení zavaží, pak tam něco zavěsíš a pevnost se zvýší Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 no mam Sony H10 vaha asi 300g a pak kdyz chci udelat nejakou extra forku tak pouzivam starej canon 720uz ale uz dlouho jsem ho nevytah. Jde o to ze jedem ve ctvrtek na vodopady a ty bez stativu slusne nevyfotim a nikdo nema na pujceni tak to trosku specha Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 Tak lepši z tech levných bude HAMA STAR 61, nebo HAMA STAR 63, jinak pak spiš koukat po Velbonu nebo tak, ale to je možna zbytečně drahý na použití 2x do roka Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 tak koukam na tu 61 v brne ji maji skladem za 344 coz je parada akorat neni moc tezkej 1,2kg? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 No ono čim těžší tim stabilnější, zase to taky hovoří o použitých materialech, lehkej stativ se bude dobře nosit, ale funkci stativu bude plnit špatně Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 To me zase upadnou zada kazdopadne jsem ho objednal. jeste se divam ze po prihlaseni me to udelalo nejake nove ceny obcas tam nakupuju co toto? http://www.softcom.cz/produkt/stativ-106cm-nosnost-25kg/?flist=1 za 142kč? Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 tak ten je drazsi nez ta hama kazdopadne ty veci z lidlu byvaji dobre. Ted nevim jestli jsem nebyl moc rychlej jak je velkej ten star 61 slozenej abych ho dostal do batohu? [upravil dne 13/8/12 18:31 od Vítek1] Citovat
Haryk Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 http://www.softcom.cz/produkt/4103-walkingova-hul-se-stativem/ na focení 1-2 v pohodě, jako pdpěra na focení v přírodě stačí jedna noha, myslím u stativu Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 tak ten je drazsi nez ta hama kazdopadne ty veci z lidlu byvaji dobre. Ted nevim jestli jsem nebyl moc rychlej jak je velkej ten star 61 slozenej abych ho dostal do batohu? [upravil dne 13/8/12 18:31 od Vítek1] Délka složeného stativu 61.3 cm A měl by mit brašnu s popruhem Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 no to toto ne! to me neznas ja se oblecu tak jak chodim po meste a jdu nekam do hor na zebriky! Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 tak ten je drazsi nez ta hama kazdopadne ty veci z lidlu byvaji dobre. Ted nevim jestli jsem nebyl moc rychlej jak je velkej ten star 61 slozenej abych ho dostal do batohu? [upravil dne 13/8/12 18:31 od Vítek1] Délka složeného stativu 61.3 cm A měl by mit brašnu s popruhem to je pase! to nedam do batohu zitra se tam zastavim a nejak to s nima vymyslim co a jak Citovat
punkac Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 Žebříky? Slovenský ráj nebo Roháče? Tam bych se oblékl trochu lépe než \"jako do města\" Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 Ve slovenskem raji jsem jeste bohuzel nebyl ted jedem na bilou opavu jen takova prochazkan puvodne jsme chteli sem http://cestovani.idnes.cz/zbojnicka-stezka-po-stopach-janosika-v-pohori-mala-fatra-pke-/rady-na-cestu.aspx?c=A111014_221934_igsvet_skr [upravil dne 13/8/12 19:09 od Vítek1] Citovat
punkac Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 hlavně pořádný boty a ne nějaký polotopánky Hoď sem pak nějaký fotky ze stativu. Já mám jen takový stativek (trojnožku do kapsy) a to někdy stačí, ale většinou je na houno Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 ten mam taky! Boty mam normalne pohory ale vetsinou chodim v teniskach adidas ve kterejch chodim denne. Uvidim jestli ten stativ vubec koupim tam jde prave o ty vodopady ty proste bez stativu a kdyz je moc svetla nevyfotim chce to delsi cas a to v ruce fakt nejde Citovat
koblih69 Odesláno 13. srpen 2012 Odesláno 13. srpen 2012 No k tomu stativu doporučuju ještě aspoň drátovou spoušť nebo DO jinak si to člověk stejně při dlouhém času roztřepe. Případně fotit na samospoušť. Co se týká stativu mám nějaký levnější Velbon a nemůžu si stěžovat. Citovat
Vítek1 Odesláno 13. srpen 2012 Autor Odesláno 13. srpen 2012 tak te Sonce asi dratovou nesezenu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.