Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Vdaka Danilo za fokty...spominal si, ze este vpredu pri packe otvarania kapoty mas podozrenie na necistoty...ako si to prosim riesil? Vdaka.

Ja som tie boky (lavy, pravy) zalepil s cca. 1mm hrubou 4x3cm velkou ciernou lepkou (pouziva sa na zaslepenie dier v blatnikoch) a okraje som prebehol este sanitarnym silikonom.

Odesláno

Ještě to nemám kolem toho otevírání vyřešené . Ale stačilo by kolem páčky směrem k motoru přidat nějaké těsnění a je klid. Jak bude trochu času , tak se do toho pustím .

[upravil dne 20/7/12 11:06 od Danilo]

Odesláno

koukal jsem na to a mám tam trošku bordelu v okolí díry ale z fotky to vypadá, kolik je tam místa ale ve skutečnosti ho tam je sakra málo... :D ale to otevírání kapoty a ten bordel s tim spojený mi dělá větší problém, tohle jsem skoro nezaregistroval...

Odesláno

Tak včera mi přetěsnili kufr,nechal jsem to do dneska pořádně zaschnout a dnes provedl zkoušku.Nalepili mi tam nové těsnění,od pohledu to vypadá jako předtím,ale docela to funguje.Voda tam sice zatéká(do víka),ale po otevření začne vytékat vrchníma rohama na zadní sklo.Do kufru nakape pár kapek jen z hrany víka.Dále mi upravili dorazy víka,aby se to neodíralo a na nárazník nalepili naproti dorazům takový kousky nějaký gumy.Takže já jsem spokojen:super

  • O 5 měsíců později...
Odesláno

Cavte pani, dnes som sa docital na nemeckom fore, ze asi nam v tomto probleme svita na lepsie casy.:) Odstranenie problemu by malo obsiahnut celkovu vymenu tej umelohmotnej casti vika kufru.

Ako nahle budu dalsie info tak to tu hodim, ale zaujimalo by ma ci maju tuto info aj ostatne autorizovane servisy. Skuste sa popytat vo svojom servise a dajte vediet ;)

  • O 2 týdny později...
Odesláno
Cavte pani, dnes som sa docital na nemeckom fore, ze asi nam v tomto probleme svita na lepsie casy.:) Odstranenie problemu by malo obsiahnut celkovu vymenu tej umelohmotnej casti vika kufru.

Ako nahle budu dalsie info tak to tu hodim, ale zaujimalo by ma ci maju tuto info aj ostatne autorizovane servisy. Skuste sa popytat vo svojom servise a dajte vediet ;)

Bol som sa na to pýtať v Ba, ale netušili ani prd, alebo dobre zatlkali. Tak idem v pondelok na pretesnenie. :bacha

Odesláno

Nazdar pánové, má problém s vodou v kufru i SWčko? Tam se, myslím, neotvírají zadní dveře hranou až nad kufr .. takže tipuju, že to není voda v kufru, ale voda za krkem ... :) Nebo se pletu?

Odesláno

No tak nejak :-D ale sem tam to vie ztiect az ku zamku po tom ciernom plaste a potom je to vsetko zasr....spinene :-) tak preto by som tam rad nalepil to tesnenie.

  • O 3 týdny později...
Odesláno

Byl jsem na garancce v servisu a meho seda se oprava tesneni kufru udajne netyka...pry moje VIN na to nema narok. To me ceka veselych par hodin vybavovani.:grr

Odesláno

Pokud se dneska přes den na mě někdo nezasvěcený díval, asi mu muselo být divné, proč nejdřív otevřu páté dveře od auta, pak do kufru 20sekund jen tak koukám (čekám, až to okape, zvláště když mám sako) a pak tam teprve vlezu .. mně by to teda divné bylo :)

Odesláno
Byl jsem na garancce v servisu a meho seda se oprava tesneni kufru udajne netyka...pry moje VIN na to nema narok. To me ceka veselych par hodin vybavovani.:grr

Taky jsem se na to ptal technika a odpověď byla podobná : ,, nic o tom , že je nějaké řešení na zatékání nevím \" :nevim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...