biondi Odesláno 26. červenec 2012 Odesláno 26. červenec 2012 Neviem presne ktorý ventil to je,ale viem že keď je zlý,tak to nechladí. Citovat
marko306 Odesláno 26. červenec 2012 Autor Odesláno 26. červenec 2012 No, ale mne to chladí, len menej. Citovat
biondi Odesláno 26. červenec 2012 Odesláno 26. červenec 2012 Keď je chytený môže chladiť menej,keď je úplne zlý,nechladí vôbec. Citovat
marko306 Odesláno 27. červenec 2012 Autor Odesláno 27. červenec 2012 Dnes som šiel do mesta a išlo to tak ako má celú cestu. Auto bolo jak chladnička. Cestou z mesta to bolo zas také nijaké vlhké. Citovat
Juve Odesláno 27. červenec 2012 Odesláno 27. červenec 2012 Ale šak čo sa s tým ondieš... zachvíľu je už aj tak po lete a pomaly už bude treba zas Webasto..... Citovat
marko306 Odesláno 27. červenec 2012 Autor Odesláno 27. červenec 2012 Už sa neondiem, už nejde vôbec, serem na ňu. Ani kompresor, ani sahari nezopne. To ráno bol asi jej posledný výdych. Volajakde bude diera. Asi chladič typujem. Citovat
marko306 Odesláno 27. červenec 2012 Autor Odesláno 27. červenec 2012 Takže chladivo bolo a je všetko v systéme. Asi bude fakt ten kompresor v riti. Chladič je tiež dosť zasratý. Dajú sa zhodiť sahary bez toho aby som dal dole chladiče? [upravil dne 27/7/12 17:18 od marko306] Citovat
dusan2 Odesláno 27. červenec 2012 Odesláno 27. červenec 2012 Vidim ze tvoj nekonecny pribeh pokracuje. Zhaname kompresor :D:D. PS: kavu som nestihal trochu sa mi zmenil program:bojim Citovat
marko306 Odesláno 27. červenec 2012 Autor Odesláno 27. červenec 2012 Nevadí, ja som sa šiel so synom bicyklovať. Nabudúce to hádam vyjde. Ak by som to aj náhodou robil asi by som kúpil skôr ten regulačný ventil tesniacu sadu a dal by som spraviť ten kompresor. Použitý by mohol robiť to isté, ale tento rok to určite už nebudem robiť. Nejaké relátka alebo čo by nemohli byť v háji? Citovat
marko306 Odesláno 3. srpen 2012 Autor Odesláno 3. srpen 2012 Tak som asi šťastným majiteľom zánovného kompresora zo Šaldovej ex406. Dúfam teda, že je to v tom kompresore. Citovat
sidonius1 Odesláno 5. srpen 2012 Odesláno 5. srpen 2012 Jen dej pozor aby kompresor, který koupíš byl zavíčkovaný (uzavřené trubky) Jinak ho máš za chvilku zadřený. Správně by se měla jak klima tak i kompresor zavíčkovat do 5 min od demontáže. Jinak natáhne vlhkost a je konec. Takhle jsem dopadl i já. Nakonec jsem musel koupit nový a je klid Citovat
koblih69 Odesláno 5. srpen 2012 Odesláno 5. srpen 2012 U kompresoru bych se toho vůbec nebál, u klimy samotné je při každém otevření systému doporučeno vyměnit sušič. To se obvykle nedělá, nicméně je to tak jediná věc, která tím utrpí. Pokud totiž sušič natáhne vlhkost nedokáže už absorbovat další vlhkost ze systému a dochází k zamrzání. Nejčastěji v rozprašovacím ventilu... u kopresoru je dobré ho jednou za čas protočit aby olej uvnitř zase pěkně promazal všechny plochy Nicméně si myslím, že to kompresorem nebude. [upravil dne 5/8/12 18:02 od koblih69] Citovat
Charlie 1 Odesláno 5. srpen 2012 Odesláno 5. srpen 2012 No nevim co je na tom zavickovani za pravdu ale pripada mi to jako blbost...tchan mel na mondeu v prdeli kompresor dal tam starej kterej byl na vrakaci otevrenej bez vicek a do tech chodi bez problemu a to je uz 3 roky. Citovat
sidonius1 Odesláno 5. srpen 2012 Odesláno 5. srpen 2012 tak to měl kliku. Vážně je to tak. Ano ten sušič by se měl měnit taky... Citovat
marko306 Odesláno 5. srpen 2012 Autor Odesláno 5. srpen 2012 Kurňa chlapi, ma neštvit:( Koblih a čim by to malo byť ak nie kompresorom? Čo sa týka dlhšieho otvorenia klími, tak tohobsa nebojím. Nedávno sme namontovali klímu na jednu omegu a trubky ležali pár rokov len tak v tráve a otvorené aj s kompresorom. Zatiaľ všetko fachá. Citovat
marko306 Odesláno 6. srpen 2012 Autor Odesláno 6. srpen 2012 Dnes som si spravil taký malý pokus, priviedlo ma na to toto vlákno a Koblih. Ak je okolo +40 stupňov tak kompresor a ventilátory nezapne. Ak je okolo +30 a menej tak kompresor aj ventilátory zapne, zo začiatku pekne chladí a po asi minútke chladí, len tak ležérne, ale chladí. Ventilátory sa stále točia a kompresor je zapnutý, trubka je zo začiatku strašne studená a po chvíli už tak studená neni. Tak mi to chladilo aj hneď v servise po naplnení klími. Pod +25 stupňov som sa ešte nedostal, furt je teplo ako v prdeli, tak to nemám ako otestovať, ale keď som šiel na druhý deň ráno do mesta (písal som to aj tu vo vlákne) tak mi klíma šla ako má ísť, a bolo niečo nad 20 stupňov. Od vtedy teploty neklesli a ja som ani od vtedy neklimoval. Takže môj záver znie, že kompresor som kúpil asi nadarmo a či nebudem mať nejaké teplotné čidlo odfajčené a ak hej kde sa tie čidlá nachádzajú. Citovat
marko306 Odesláno 8. srpen 2012 Autor Odesláno 8. srpen 2012 Tak aj po 25 stupňov ide iba tak ležérne, trubka bola, len tak mierne studená, ale klíma išla. Citovat
koblih69 Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 Koukal jsi na tu kladku jeslti když to přestane chladit odpojí spojka kompresor? Asi jsem se už ptal, ale řeším tu klimu asi s 5-ti lidmi Citovat
marko306 Odesláno 8. srpen 2012 Autor Odesláno 8. srpen 2012 Nie nepýtal si sa. A nie nepozeral som či sa vypne ono je to nejak vydieť? Ak aj klíma nejde, tak počujem ako cvakne keď ju zapnem. Že by bola spojka zlá? Citovat
Bigbadjohn Odesláno 8. srpen 2012 Odesláno 8. srpen 2012 To že cvakne je v pořádku, taky to slyším. Kontroloval jsi ten tlak chladiva přes diagnostiku? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.