Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zaseknutá lyžina


Kovo

Recommended Posts

Zdravím, chcem sa spýtať, či ste mali niekto podobný problém, a ako ste ho vyriešili. Cez výkend som potrebolal niečo odviesť na streche, ale mal som smolu, nedala sa my posúvať zadná lyžina.

Pravá strana sa nejak zasekla, a nešlo s ňou pohnúť ani dopredu, ani dozadu. Skúšal som to nastriekať olejom, nečistoty v kolajniciach som skontroloval, ale nič nepomohlo.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to také stalo, už jsem to tu popisoval, lepší než zakládat nové vlákno tak chvilku hledat.

Je to zaviněné táhlem které jde prostředkem celého příčníku. Aby odblokovalo nastavení na šířku vozu. Je potřeba ten příčník sundat dolů přes zadní zarážky a pak nejlépe dovnitř té tyče nastříkat něco na povolování šroubů a nechat pár dní na stojato působit aby to povolilo. A když to povolí tak to teprve prmazat.

Já už myslel že to nerozhýbu a pak jsem za měsíc přišel a ejhle on o to chodilo.

Je jen potřeba to sundat a zjistit která z těch dvou páček to je, jedna blokuje jen držení na střeše a druhá i ten prostředek.

[upravil dne 19/6/12 09:26 od MotoMoto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...