Jump to content

Kovo

Uživatel
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Kovo

 • ID člena
  20063
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 807
 • Rok výroby
  2004

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Nitra
 • Stát
  Slovenská republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kovo

  úsporný režim

  Auto je ešte v service, tak uvidím, dám vedieť.
 2. Kovo

  úsporný režim

  Tak dnes auto cestovalo na odtahovke do Peugeot servisu.
 3. Kovo

  úsporný režim

  Nie, hlášku imobilizéru nehlási a skúšal som aj druhým kľúčom
 4. Kovo

  úsporný režim

  Zdravím, baterku som znovu nabil, ale auto neštartuje. Štartér točí, ani nič z toho nepomohlo.Pri zopnutí kľúča počuť cvaknutie od nádrže, ale..... Neviete čo to mohlo byť? Ak máte nejakú radu, prosím poradte, vďaka.
 5. Kovo

  úsporný režim

  Nazdar páni! Dnes som chcel naštartovať, a moja 807 ma sklamala na plnej čiare. Mám 1-ročnú VARTU Silver 77Ah 780 A , a nepodarilo sa mi naštartovať. Teplota -2°C. Je pravda že jazdím prevažne veľmi krátke trate a baterke to moc neprospieva, ale inak sa nedá. Včera som naštartoval celkom v pohode, ale dnes nula bodov, vypísalo mi to hlášku úsporný režim. Skúšal som to naštartovať pomocou káblov, aj štartovavieho bustera od kamoša, ale nič. Odpojil som aj AKU na chvílu, potom dalo hlášku, \"chyba imobilizéra\", neskôr \"chyba arbegu\", ale žiadna zmena. Stále pri otočení klúča hlási \"úsporný režim\". Ak máte nejakú radu, prosím poradte, vďaka.
 6. Ďakujem, vyskúšam to zhodiť a celé premazať.
 7. Zdravím, chcem sa spýtať, či ste mali niekto podobný problém, a ako ste ho vyriešili. Cez výkend som potrebolal niečo odviesť na streche, ale mal som smolu, nedala sa my posúvať zadná lyžina. Pravá strana sa nejak zasekla, a nešlo s ňou pohnúť ani dopredu, ani dozadu. Skúšal som to nastriekať olejom, nečistoty v kolajniciach som skontroloval, ale nič nepomohlo.
 8. Zdravím, chcem sa spýtať, či máte niekdo skúsenosť s vodíkovým vyvíjačom, alebo aký máte názor na takáto niečo. Rozmýšlam o montáži do mojej 807 2,2 HDI. Prikladám nejaké odkazy ohľadom tejto tématiky. www.jednavodu.cz http://www.sspower.sk/ Ďakujem za Vaše názory a skúsenosti.
 9. Kovo

  mapy rt3 2012

  Možem poprosiť o link rt3? Ďakujem
 10. Kovo

  Couvací senzor

  Zdravím, mám dorábané senzory v predu aj v zadu. Zadné OK, a predné niekedy začnú pískať, hlavne teraz v zime, alebo počas dažďa. Po očistení - utretí senzorov znovu Ok.
 11. Chcem sa spýtať, či si to už niekto takto sám prerábal, a aké má skúsenosti, alebo kto to vie urobiť za nejakú rozumnú sumu. ďakujem
 12. Kovo

  Už mám 807

  Tak ja som tam narval celu latrínu.
 13. Kovo

  Už mám 807

  Gratulujem, a prajem vela km, bez velkých investícií.
 14. Kovo

  Núdzový režim

  Radčej sa človek s tým pohrá, a dúfa, že bude všetko ok, ako mať problémi, a postupne meniť vela vecí.
 15. Kovo

  Núdzový režim

  Problém vyriešený! Dnes mi prestala kontrolka svietiť počas jazdy po meste, ale akonáhle som zaradil 5-ku, a dosiahol som rýchlosť okolo 100 km/h, tak sa znovu rozsvietila, a auto prestalo ťahať. Ale to som mal už namierené do PEUGEOTU na diagnostiku. Po napojení na PC našlo trvalú závadu- vysoký tlak turba, a ešte nejakú dočasnú závada regulátoru tlaku turba. Po hodine zisťovania sme prišli na to, že mám prerušenú hadičku od regulátoru tlaku turba k turbu. Museli sme zhodiť filter klímy aby sme sa dostali k hadičkám. Roztrhnutá bola až za filtrom, zlý prístup, ale spojili sme ju spojkou a vypadá to že je to OK. Bol som sa previesť a auto išlo ako má byť. Takže závada odstránená a nebolo to ani drahé.
×
×
 • Create New...