MilanF1 Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 Zase mě chytají záchvaty vylepšit si auto. Šly by kožené sedačky z 406ky do 306ky? Citovat
Moby89 Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 teoreticky, pokud převlíkneš kostry tak přední možná, ale zadní hodně těžko. nebylo by jednodušší koupit kožený do 306tky? Citovat
Andreww Odesláno 14. červen 2012 Odesláno 14. červen 2012 Že bych od Dopiťáka okopíroval uchycení do cabria Citovat
MilanF1 Odesláno 14. červen 2012 Autor Odesláno 14. červen 2012 Já si říkal, že někdo to dělal, tak to byl Dopiťák. Ale cabrio. Tyhle jsou z coupé, je to jenom nápad ... Citovat
VincentCZE Odesláno 26. červen 2012 Odesláno 26. červen 2012 Ja do 405 nacpal predni i zadni sedaky ze 605, me tvrdte, ze do 306 nenacpu zadni ze 406:D Citovat
C4RTM4N Odesláno 29. únor 2020 Odesláno 29. únor 2020 A nacpal? Mam hodne opotrebovane operadlo zad ( zadni cast sedacky ), tak ze bych tam hodil ze 406 nebo uplne nejakou jinou. Mate zkusenosti? Diky Citovat
ozzy56 Odesláno 29. únor 2020 Odesláno 29. únor 2020 mmch., dobrý kostlivec , jinak vleze tam i sedačka z obýváku, ale musíš trochu řezat, brousit... MilanF1 a Péťa ohodnotil 2 Citovat
C4RTM4N Odesláno 29. únor 2020 Odesláno 29. únor 2020 Diky za reakci nejake sedacky, ktere by byly zamenitelny ? Diky Citovat
P607Olda Odesláno 2. březen 2020 Odesláno 2. březen 2020 Zkus vrakáč. Čím více budou 306-kovější, tím míň budeš řezat, svařovat, přešívat. Co takhle opěradlo spolujezdce, anebo levé sedadlo z Angličana. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.