Michal.x Odesláno 3. červen 2012 Odesláno 3. červen 2012 zdravim máte někdo zkušenost s těmi vystřelovacímy obaly na klíč co se do nich přehodí origo dálka?? od poslední 406 mě odešly cudlíky tak si to chci za pár pěněz koupit ale nevim jak se to s kvalitou plastu ... Citovat
olgojc Odesláno 5. červen 2012 Odesláno 5. červen 2012 Čau, to teď řeším taky. Na webu jsem našel vystřelovací obal za 450 kč. Ale chtěl bych to vidět u někoho jinýho, než to koupím, abych nevyhodil zbytečně prachy. Citovat
macik.83 Odesláno 5. červen 2012 Odesláno 5. červen 2012 Je toho tady spousta, zkus hledat, treba tady: Citovat
Ferry Odesláno 5. červen 2012 Odesláno 5. červen 2012 bohuzel jsou ruzne kvality, ty nejlepsi jsou kvalitativne na stejne urovni, jako treba original od skodovky, ty nejhorsi se pak po par tydnech pouzivani skoro rozpadaji Citovat
Michal.x Odesláno 11. červen 2012 Autor Odesláno 11. červen 2012 tak klíč namontován a vydádá jak original spracovánim není to žádný levný plast takže naprostá spokojenost Citovat
fejfarz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Michal má pravdu viděl jsem ho u něj a taky jsem si ho už objednal. Neodolal jsem Citovat
paul jane Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Ja koupil od kluku s ciny a zatim drzi jak to vystrellovani tak cudliky. Citovat
Kuča Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Mužete dát foto u mého odešel ten čudlík na dálková odemikání.Chlapi máte nějaké řešenííí? Děkuji za rady všem Citovat
fejfarz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Mužete dát foto u mého odešel ten čudlík na dálková odemikání.Chlapi máte nějaké řešenííí? Děkuji za rady všem Máš SZ s odkazem.Třeba by tam mohli mít i ty tlačítka. Citovat
Charlie 1 Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 nevíte kde sehnat vršek s 2 čudlíky na dálkáčaby za něco stál a přehodil bych jen vršek toho dílu s čudlíky a spodek s planžetou nechal?dík Citovat
fejfarz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 nevíte kde sehnat vršek s 2 čudlíky na dálkáčaby za něco stál a přehodil bych jen vršek toho dílu s čudlíky a spodek s planžetou nechal?dík SZ ale samotné to asi nekoupíš. Citovat
Guest vodsej Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Taky se mi úplně rozpadlo to gumové tlačko na ovladači(jednotlačko).... Poraďte!!! [upravil dne 11.6.2012 19:51 od vodsej] Citovat
fejfarz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Taky se mi úplně rozpadlo to gumové tlačko na ovladači(jednotlačko).... Poraďte!!! [upravil dne 11.6.2012 19:51 od vodsej] SZ Citovat
Ricardo9999 Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 http://auto.aukro.cz/tlacitko-klic-peugeot-akce-89-i2414124284.html Citovat
fejfarz Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Ricardo9999 odkazy sem nedávej posílej SZ admin ti to smaže. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.