oni Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 kamradce by jste moc pomohli, diky za ni i za sebe. http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/10666/emma/ Citovat
oni Odesláno 26. květen 2012 Autor Odesláno 26. květen 2012 Diky, muze se hlasovat kazdy asi 6x myslim... Citovat
Demo Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 hrozná bestie - mám z ní strach máš to tam... Citovat
Gabriel 307 Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 to není ani pes;) to je můj mistr tomu říkáme čivava :D máš to tam Citovat
John Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 Jelikož máme doma taky podobnýho ,,vrahouna\" tak hlas máš i odemně Citovat
KingSpade Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 jsou tam..další hlasování dnes v 18:11...takže každou hodinu 6 hlasů Citovat
Milan+ Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 Máš to tam,je to možné 5x za hodku a kdyby šlo na oplátku,dcery jsou taky přihlášené. http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/2012/profil/2875/annie Citovat
ivanh Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 hlasovani je od pulnoci do pate zastaveno Citovat
vendelinek Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 tak to zkusim ráno po 5tý hodině ještě jednou:) Citovat
oni Odesláno 27. květen 2012 Autor Odesláno 27. květen 2012 Diky moc vsem, zatim hlasy skacou... Citovat
Pe.Tr Odesláno 27. květen 2012 Odesláno 27. květen 2012 no hllasoval sem ale teda znam hezcich nekolik desitek ras Citovat
oni Odesláno 28. květen 2012 Autor Odesláno 28. květen 2012 Ja si myslim, že každej pes ma svý kouzlo, at je to vorech nebo cista rasa... vsem diky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.