maikl78 Odesláno 23. květen 2012 Odesláno 23. květen 2012 Sháním střešní nosiče na 806tku za rozumnou cenu Citovat
oddie Odesláno 23. květen 2012 Odesláno 23. květen 2012 Já taky Zvažuju tohle, koukni na to: http://www.levnenosice.cz/stresni-nosice/stresni-nosic-peugeot-806-zliabok-v-streche-2342?carBrand=peugeot&carModel=806&carYear=2000 Citovat
Czedisonek Odesláno 23. květen 2012 Odesláno 23. květen 2012 a k nim ještě štafle, aby tam člověk vylezl Citovat
dusan2 Odesláno 23. květen 2012 Odesláno 23. květen 2012 Tiez zhanam ale chcel som original uz pol roka ich nahanam po celom polsku a nic !!!!! Citovat
kindercamion Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 Já chtěl taky nosič,ale než jsem našel nějaký za solidní cenu tak jsem v březnu namontoval hagusy z Formana(cena 200 kč):)No asi před dvěma týdny se mě ptal kamoš jestli nechci nosiče co mu zustaly po Fiatu Ulysse:grrTo naštve co? Mám se zeptat ? Citovat
OK406 Odesláno 26. květen 2012 Odesláno 26. květen 2012 Zeptej se, Martin806 je schání a i rádio originál na 806 r.v. 1999. Díky Citovat
kindercamion Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Měl je jen jednou namontované,tak jsou jak nové.Montují se do kolejnic ve střeše. Chce za ně 1500kč. Citovat
oddie Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Nic pro mě, viz odkaz výše, za 1500 jsou nové i s dopravou... Citovat
dusan2 Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Mam pocit ze to nie su originalne nosice. Citovat
dusan2 Odesláno 28. květen 2012 Odesláno 28. květen 2012 Ak by boli tak by som ich za tie prachy vzal. Citovat
Czedisonek Odesláno 30. květen 2012 Odesláno 30. květen 2012 no ono co je to originál, ale co třeba tohle, to by tam nepáslo ? http://im.aukro.cz/patky-thule-na-auta-s-t-drazkou-i2381925080.html Citovat
dusan2 Odesláno 30. květen 2012 Odesláno 30. květen 2012 Ide mi prave o ten detail na rohu toho nosica. Original plynule prechadza do uchytu. Na ostatnych prave vacsinou ten priecnik precnieva. :bojim:bojim Citovat
dusan2 Odesláno 30. květen 2012 Odesláno 30. květen 2012 Tak som ich konecne nasiel http://www.ebay.de/itm/Original-Dachtrager-Grundtrager-Fiat-Ulysse-auch-Evasion-Zeta-Peugeot-806-/200768003375?pt=Autozubeh%C3%B6r&hash=item2ebeb49d2f#ht_500wt_949 Len dufam ze ma niekto z Vas nebredbehne. :D:D Citovat
oddie Odesláno 30. květen 2012 Odesláno 30. květen 2012 Mně by se spíš hodily hodně přečnívající Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.