Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj Slovenští kolegové.

Mám dotaz, zda-li se na letošek chystají Piešťany (někde jsem zahlédl, že ano) a případně v jakém termínu, abych si na to zabookoval volno ...

Určitě bychom se tam rádi ukázali...

Díky

Odesláno

Program není až tak důležitý, jde mi prvoplánově o víkend prožitý mezi dobrými lidmi a bratia slováci mi už několikrát předvedli, že náš naturel je podobný.

Odesláno

Pe.ťo, že váháš:aut dáme si závody v tobogánech:DPořadí je už eď známé: 1-Neon, 2-já, 3- Pe.tr:D Jinak do Pieštan dorazíme komplet family.

[upravil dne 22/5/12 08:22 od elton]

Odesláno

Tak priatelia neviem či som opravnený to tu prezradiř ale zraz bude(teda ak sa nam niečo nestane\' v tom dátume ako je hore avizovaný. Bude aj prekvapenie bude možno aj futbal ak sa Vás z CZ dosť nazbiera :D:D:D:D

Odesláno
Samozrejme, že treba prísť pozrieť aj nás bratov. Keď nevieš po slovensky bude ti pridelený osobný tlmočník... :D

Jako tlumočník bude ......ička - borovička, slivovička, hruškovička atd.:D

Odesláno

Gronholme - prozatím doporučuju zapátrat po významu slov jako:

omrvinka

čučoriedka

kel´

drevokocúr

íver

kareláb

zajímavých je určitě mnohem, mnohem víc - tohle je jen první nástřel.

[upravil dne 22/5/2012 13:21 od Medvěd]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...