Agia Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 Moby: Však proto je tam smajlík. Každopádně k tématu, sem na to zvědavá, snad mě Mazďáci neukamenujou za změnu značky. Citovat
Moby89 Odesláno 25. duben 2012 Autor Odesláno 25. duben 2012 Agia: toho se bát nemusíš, my Pugaři si našich členů ceníme, takže tě budeme bránit:D Citovat
Guest Scratch Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 vemte premu s povinnou vybavou, nebo ja ji muzu taky zapujcit Citovat
Moby89 Odesláno 25. duben 2012 Autor Odesláno 25. duben 2012 scratch:pálky neuznávám, mam v kufru hafo jiných predmětů, od sekery přes bajonet po gril:D:D Citovat
Jimmy106 Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 ja se k vam pridam s teleskopem kalenym od ESP 21\" jinak koukam ze hodne pugaru nosi nejake zbrane v aute, proto by me zajimalo, jak jsou na tom chlapci s mazdama Citovat
Moby89 Odesláno 25. duben 2012 Autor Odesláno 25. duben 2012 oni zastávaj názor: dobrý šermíř na hovno, nepřátel-li nerovno, oni nepotřebujou zbraně, oni mají počet:D:D Citovat
Moby89 Odesláno 25. duben 2012 Autor Odesláno 25. duben 2012 /Hondzik z 323f.cz/ Karate, aikido, hever z mazdy - všechno účinné, všechno Japonsko. Pár z nás má legálně držené kalibry 9mm, klíč na kola je taky dobrá věc a tomfy, teleskopy atd jsou ve standartní výbavě, jelikož žijeme v čechách ne? :bacha Citovat
Moby89 Odesláno 25. duben 2012 Autor Odesláno 25. duben 2012 9mm fajn ale je to konvenční střelivo, proto mam rád perkus, naplnit co to jde, kaliber co se da odlejt, jen těch šest ran je nevýhoda:roker:D Citovat
AKCZ Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 To vypada na japonsko-francouzskej konflikt Citovat
Moby89 Odesláno 25. duben 2012 Autor Odesláno 25. duben 2012 to je přatelský pošťuchování noži a kamarádské poplácávání pálkami:D:D:roker Citovat
Jimmy106 Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 to je přatelský pošťuchování noži a kamarádské poplácávání pálkami:D:D:roker LOL :D :D :D Citovat
John Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 Tak myslím,že palku nebo něco podobnýho vozí už vetšina lidí v týhle době.... Citovat
Moby89 Odesláno 25. duben 2012 Autor Odesláno 25. duben 2012 nástřel kategorií na sprinty: Sprinty v ccm Do 1250 Do 1450 Do 1650 Do 1850 Do 2050 Do 2550 Nad 2550 Diesel do 2000 Diesel nad 2000 SPECIAL: Turbo, wankel Citovat
Péťa Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 Tak myslím,že palku nebo něco podobnýho vozí už vetšina lidí v týhle době.... No vidíš, vůbec nevidím důvod, proč bych se měl vyzbrojovat... Citovat
Háček Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 uh, poněkud z ruky ale uvidím co se dá dělat Citovat
Guest Scratch Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 jsem v hajzlu s kategoriema nemas tam neco do 600? Citovat
Medvěd Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 No vidíš, vůbec nevidím důvod, proč bych se měl vyzbrojovat... Nelze než souhlasit Citovat
Moby89 Odesláno 25. duben 2012 Autor Odesláno 25. duben 2012 Medvěd, Peta: tady to bylo sporadicky a samozřejmě ze srandy řečeno:D:roker Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.