MilhausF Odesláno 18. duben 2012 Odesláno 18. duben 2012 Chtěl bych se zeptat, zda někdo z Vás používá pojízdný hever. Kam jej umístíte ? Na ten lem prahu se mi to nechce dávat, abych neodřel tu ochranou vrstvu co tam je. Citovat
elton Odesláno 18. duben 2012 Odesláno 18. duben 2012 Hever se dává do těhle částí prahu, jsou tam takové výstuhy. Citovat
ozzy1 Odesláno 18. duben 2012 Odesláno 18. duben 2012 použij kus prkénka a silný kartonový papír a zvedej auto přes ten lem prahu.Ostatní místa se totiž jenom tváří jako výstuhy a při zvedání se promačkávají.Toť vlastní zkušenost z přezouvání minulý týden. Citovat
ozzy56 Odesláno 18. duben 2012 Odesláno 18. duben 2012 ten lem prahu je JEN pro použítí zvedáku z výbavy auta pojízdný hever se dává pod nápravu, nebo přes kus tvrdé gumové podložky na místa určené výrobcem--jsou to ty plošky,kde se umísťují ramena zvedáku v servisech jinde se kastle promáčkne... Citovat
MilhausF Odesláno 18. duben 2012 Autor Odesláno 18. duben 2012 Tak ještě zjistit kde jsou ty plošky u 5008. O víkendu si pod to vlezu. Říkal jsem si, že bych vzl puk, dal ho na vršek korunky toho pojízdného heveru a použil ta místa na lemu o kterých se zmiňuje Elton. Ale nevím jestli to bude bezpečné... Citovat
P607Olda Odesláno 18. duben 2012 Odesláno 18. duben 2012 Na vršek pojízdného heveru jsem dal gumu tl. 8 mm a připevnil dvěma zdrhovacími páskami. Důležité je, aby to byla \"miska\", zatímco puk je příliš plochý. Jedině ho zahloubit na soustruhu. [upravil dne 18.4.2012 22:50 od P607Olda] Citovat
MilhausF Odesláno 19. duben 2012 Autor Odesláno 19. duben 2012 P607Olda díky moc za fotky. Vyrobím si něco podobného. Citovat
Pacho69 Odesláno 22. červen 2012 Odesláno 22. červen 2012 Tak jsem se smutným okem zjistil, že můj stařičký krásny socialistický hever se mi nevejde pod 5008. Tedy dozadu ano, ale dopředu ne. A to by chtělo tam ještě dát nějakou podložku. V autě hever nemám, je tam jen prskátko na opravu poškozené pneu. Podle normy má mít hever 1,5x pohotovostní hmotnost vozidla - tedy alespoň 2,5t. Myslíte, že na výměnu pneu stačí i 2t nůžky? Citovat
P607Olda Odesláno 22. červen 2012 Odesláno 22. červen 2012 Musíš mu podkopat - anebo kolem najet na podložku. Anebo aspoň přizvednout auto rukama. Tento problém jsem měl s \"panenkou\" - ve složeném stavu je moc vysoká, proto ji nemůžu používat. Jak moc chceš dodržet normu, je jenom na Tobě - proč se vlastně ptáš? Buď to dělej podle normy, anebo podle svého rozumu. Já si myslím, že 2 t zvedák stačí na zvednutí půl auta (jedné strany). Samozřejmě pod to nikdy nelez!!! Citovat
Pacho69 Odesláno 25. červen 2012 Odesláno 25. červen 2012 No jasně, věděl jsem, poč se ptám, chytrému napověz... vůbec mi nedošlo, že stačí na něco najet a wono to půjde... Stačí se zeptat, že jo. Díky:super Možná si řekneš, že stačí použít mozek... Tak to víš stane se:D. Ale obvykle ho používám, fááákt. Citovat
P607Olda Odesláno 25. červen 2012 Odesláno 25. červen 2012 On se objeví jiný problém - aby pak stačil rozsah zvedáku a aby se kolo zvedlo od země. U Oktávky I můžeš předek zvedat o celý rozsah běžného zvedáku (na fotce výše) a kolo pořád leží na zemi. Tam se zase musí podkládat zvedák. Citovat
Pacho69 Odesláno 26. červen 2012 Odesláno 26. červen 2012 Já mám panenku, půvedně určenou pod náklaďák (ještě po tátovi), určitě to zvedne nejmáň 20t, ale je trochu vyšší, lehce nad 20cm. Je dvoupístová, tím bych to auto klíďo i převrátil. Ale souhlasím, určitě se najde nějaký jiný problém, to tak bývá. Zkusím o víkendu. Citovat
P607Olda Odesláno 26. červen 2012 Odesláno 26. červen 2012 Já jsem koupil ten na fotkách a jsem spokojen. Ve složeném stavu je nízký. Největší výhodou je, že je stabilní a při zvedání auta si popojede pod auto. Citovat
Pacho69 Odesláno 26. červen 2012 Odesláno 26. červen 2012 To máš dvoutunový nebo víc? Jasně, panenka se pod auto stěhuje blbě, natož panenka pod náklaďák (zase stabilní, to tedy je :-)). Je velká, těžká, ale zase 2x za rok... Uvidím, vyzkouším, koupit jinej můžu vždycky. Citovat
Pacho69 Odesláno 26. červen 2012 Odesláno 26. červen 2012 Díky, vyzkouším o víkendu najet na podložku, když to nepůjde, asi pořídím také něco takového. Ty dvě tuny se dají koupit celkem přijatelně, 2,5t jsou ale dvoj až 3násobně drahé. Nepředpokládám, že bych zvedal celé auto, pokud budu potřebovat pod něj, půjde na rampu. Doufám že to dlouho potřebovat nebudu, neb bude ještě nějaký růček v záruce :-). Díky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.