Cabadaj 80 Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 Zdravím všechny mam takový problém. v lednu tohoto roku jsem koupil 307mu 2.0 HDI 66kw. ale asi po měsíci mi přestal chodit plynový pedál když ho sešlápnu at na volnoběch nebo při jízdě zabíra až od poloviny prostě první půlka je totalne hluchá, reaguje teprve od spodní poloviny. můžete mi prosím někdo poradit co s tím nevím si rady auto akorát žere a nejede. dekuju předem za odpovědi Citovat
dzigi Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 mám tu samou motorizaci a dělá mi to taky, neřekl bych přímo od půlky ale je to dost dole než to začne reagovat! Taky by mě zajímalo jestli se to dá nějak regulovat nebo štelovat?! Citovat
Charlie 1 Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 nemáta v prdeli snímač polohy pedálu plynu ,který ovládá lanko a el,předává informace motoru pod bodem 19 16 072 724 80 cena 3600Kč kdyžtak 1 doma mám z motoru HDI 66kW:papa:papa [upravil dne 7/4/12 12:18 od Charlie 1] [upravil dne 7/4/12 12:21 od Charlie 1] Citovat
koblih69 Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 No než začneme něco vymýšlet tak bych doporučoval zkontrolovat vůli na lanku plynu. Mě vyskočila ta spona a ráno auto nejelo - jen trošku na konec plynu a byla to takováhle ptákovina. Takže kouknout na to co je na obrázku pod číslem 19. Lanko by mělo mít vůli cca 5 mm ani víc ani míň a napíná se drátenou sponou na žebrování bovdenu. Citovat
dzigi Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 půjdu to zkontrolovat, kde to tma přesněji je? podle toho obrázku to není moc vidět! Citovat
koblih69 Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 Hledej něco podobného jako tohle: http://imageshack.us/photo/my-images/88/18112010014.jpg/ bude to umístěno vpravo od plastového krytu motoru. Myšleno při pohledu zepředu. [upravil dne 7/4/12 12:44 od koblih69] Citovat
Cabadaj 80 Odesláno 7. duben 2012 Autor Odesláno 7. duben 2012 Chlapi ale ja mam na 307 r.v. 2002 el. plyn tam žadny takovyhle lanko neni ani nic podobného....hledal jsem to asi milionkrát... (( Citovat
koblih69 Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 No tak máš potenciometr na pedálu, záleží jakej máš systém. Stačí se kouknout na pedál... Citovat
Cabadaj 80 Odesláno 7. duben 2012 Autor Odesláno 7. duben 2012 no jasne je tam takový čidlo a vedou k nemu 4 dratky... jenže co stim ? :/ Citovat
dzigi Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 teď jsem chtěl napsat, že jsem tam taky nic takovýho nenašel Citovat
dzigi Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 takže co s tím? to vypadá, že to půjde doladit jedině přez dia že?! Citovat
dzigi Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 takhle to tam vypadá, plynový pedál a je elektrický [upravil dne 7/4/12 15:40 od dzigi] Citovat
Milan134 Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 Z tej foto sme sa dozvedeli iba to že máš brzdový snímač vhodný aj na tempomat;) Citovat
dzigi Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 ale to není brzdový spínač tak jak si poznal, že mi půjde dodělat tempomat? [upravil dne 7/4/12 15:32 od dzigi] Citovat
Milan134 Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 Ak nie tak potom moj fail sry,ono na brzdovom je to vidiet pretože musí byt bud jeden s štyrma káblikmy alebo dva s dvoma. Citovat
Dančák Odesláno 7. duben 2012 Odesláno 7. duben 2012 Mě taky jednou na 406 vyskočila ta spona, vyjížděl sem z garáže a šlapu na plyn a ani se to nehlo, sponka nikde tak sem tam zacvak podložku a je klid, když sem pak měnil olej byla spadlá na spodním krytu motoru tak ji vozim pro jistotu v kastlíku:D ale u 307 je to určitě jinak tam takovýhle ovládání není..... Citovat
luk1 Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 Dzigi: mám 14 dní benzínovou 307 a ten pedál vypadá úplně stejně. Mě se zase stalo, že mi prostě přidal do plných i když nebyl sešlápnutý (o kobereček se nezasekl). Docela jsem se lekl, protože to šlo nepochopitelně až do omezovače. Podařil se ten problém nějak vyřešit? Jak ten pedál funguje, je to jen odporový snímač a nebo po těch drátech už běhá CAN-VAN? (Jenom na okraj, jak se ti to podařilo tak vyfotit, já tam sotva vidím) Citovat
huno74 Odesláno 26. srpen 2013 Odesláno 26. srpen 2013 mam tiez elektrikcy pedal 2.0 79kw a mi zabera pedal tak asi centimeter po zosliapnuty tiez neviem co s tym ale neroby to vzdy Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.