Pepito Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 Ahoj,taky bych se rád přijel seznámit se Severomoravákama Až to bude víc aktuální,tak sem dej přesné místo a čas srazu Citovat
222johny222 Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 ahoj,pokud sraz bude 20.10,tak to budu v Karviné :-) už tam budu od pátku od rána,tak bych se taky přijel podívat,ale vůbec to tam neznám...tak kdyby někdo viděl bloudit modrou 406 coupe s Bčkovou značkou,tak jsem to já Citovat
wojtěch Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 20.10 zatim nic nemám.. takže by to mohlo klapnout Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 5. říjen 2012 Autor Odesláno 5. říjen 2012 super tak to necháme na toho 20. čas a program doladím příští týden Citovat
222johny222 Odesláno 5. říjen 2012 Odesláno 5. říjen 2012 kudla spletl jsem týdny...jedu příští týden...tedy 12.-13.10 dáme aspoň kaféé pokec? Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 5. říjen 2012 Autor Odesláno 5. říjen 2012 jistě v sobotu mám sice odpolední ale nějak se domluvíme Citovat
Grlik Odesláno 6. říjen 2012 Odesláno 6. říjen 2012 tak na toho 20.10 taky přijedu ale jsem pro Žermanky Edit: Jestli Jenda neví kde u Žermánek tak u hráze je takové větší parkoviště a pak jenom najít nějakou hospodu [upravil dne 6/10/12 08:04 od Grlik] Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 6. říjen 2012 Autor Odesláno 6. říjen 2012 vím vím tam je to ideal ale nějakou hospodu budu muset najít pokud bys věděl klidně napiš Citovat
Grlik Odesláno 6. říjen 2012 Odesláno 6. říjen 2012 no napadla mě hospoda u Svatého Jana v Horních Bludovicích ale nefungujou jim webovky Citovat
Grlik Odesláno 7. říjen 2012 Odesláno 7. říjen 2012 jinak mi ještě byl doporučen penzion a restaurace Moštař http://mostar.penzion.com/ Citovat
paťas!!! Odesláno 7. říjen 2012 Odesláno 7. říjen 2012 20.10 by to zatim slo....mam planovane volno....urcite vas rad uvidim a poznam :-) Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 8. říjen 2012 Autor Odesláno 8. říjen 2012 Fajn omrknu restaurace co psal Grlik a pozjišťuju možnosti nějaké exkurze Citovat
wojtěch Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 tak co jak to vypadá?? kdyby jste chtěli s něčím pomoct tak pisněte... Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 13. říjen 2012 Autor Odesláno 13. říjen 2012 Tak včera jsme se zajeli podívat na okolí Žermanické přehrady a parkoviště super, velké a prázdné. Dále jsme jeli najít v okolí nějakou restauraci kde bychom si třeba dali něco k jídlu, ale po celkem marném hledání jsme stejně zakotvili v restauraci na Záguří http://www.nazaguri.cz/ a dali jsme si výborné jídlo. Mají tam dokonce bowling a to by podle mě nemusel být špatný nápad. Napadlo mě, že bychom se sešli kolem 15:00 hodiny na parkovišti zde http://www.mapy.cz/#t=s&x=18.451197&y=49.733516&z=16&d=coor_18.449438%2C49.733276_1 a pak se vydali třeba na bowling + kdo bude chtít tak nějaké jídlo. Byl bych moc rád, kdyby jsme se nějak do středy dohodli a taky abych věděl, kdo by měl zájem přijet, abych mohl zamluvit třeba dráhu (popř na jak dlouho). Pokud vás napadně něco jiného tak mi to prosím napište čas se krátí... [upravil dne 14/10/12 14:47 od JJEENNDDAA] Citovat
Pepito Odesláno 13. říjen 2012 Odesláno 13. říjen 2012 Tak se s Kubíkem hlásíme a těšíme se na bowling v pěkné restauraci Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.