koblih69 Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 je tam tato, pasuje na viacej motorov http://www.auto-art.sk/AhxPagPrdDet.aspx?PrdRc=32319 prisrobovana cast ostala na motore, a ta druha cast z rebrovanim co pohana remen spadla pod auto [upravil dne 10.3.12 23:31 od mmpc] Škoda, že se to nestalo včera dovezl bych ti starší i starej řemen, No tu co jsi vybral je správná.... Musíš sundat kolo, plastovej podběh ( teda předpokládám u 807 jsem to neměnil ) a pak středovej šroub. Práce tak na půl hodiny, ale třeba v mým případě to nešlo ani klasickým rázovým utahovákem, musel se vzít takovej ten velikej co držíš v obou rukách... jo a ještě 15ctku očkovej na napnutí řemene [upravil dne 10/3/12 23:47 od koblih69] Citovat
banan1987 Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 jeden stredovy srob aspon na tej mojej.... na orech 21 alebo 22.. slo to v pohode odkrutit... drzim palce dufam ze aspon koblih69 pomoze:papa Citovat
mmpc Odesláno 10. březen 2012 Autor Odesláno 10. březen 2012 dik chlapi, za pomoc, uvidim co zajtra vyriesim, popripade sa ozvem koblihovi ak je na liptove . este ma napadla 1 vec. ono sa mi to stalo vlastne ked som chcel vycuvat z parkoviska a vyrocil som plny na doraz, vtedy servo ma ten akysi doraz a vtedy rup. normalne rozmyslam ci mi neodislo servo a preto ukrutilo remenicu. mal som aj napinaciu kladku uz zlu, bola stale napnuta, akurat som sa ju chystal menit buduci tyzden. bolo to automaticke sponovanie pridrete, teda sa nenapinala ani nepovolovala, neviem ci to moze s tým suvisiet. Citovat
koblih69 Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 Pokud ten napínák špatně chodí tak seš docela střelec. Ten řemen mohl spadnout a zamotat se do rozvodů ... Pokud je to tak tak bych to raději nezkoušel. Mohl se opravdu zadřít posilovač nebo třeba klimakompresor... to se samozřemě snadno zjistí, ale hůř řeší... Citovat
mmpc Odesláno 10. březen 2012 Autor Odesláno 10. březen 2012 no uvidim zajtra za bieleho svetla, nemal som ani cim tam posvietit, bola uz tma. Citovat
banan1987 Odesláno 10. březen 2012 Odesláno 10. březen 2012 no tym servom by to aj mohlo teoreticky byt.. ale to by ho muselo dobre pridret.. uvidis zajtra... ak nie tak to skus s tymi baterkami.. drzim palce Citovat
pito.za Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Len pre info bola to sice mazda premacy ,ale svagor presiel na baterku aj svietil cca 140 km.Mal aj zaloznu baterku zo sebou ale nepotreboval ju.Vyslo mu to na chlp sciplo mu to ked otvaral branu do dvora Citovat
mmpc Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 a ta mazda bol benzin ci diesel? to koblih69: dokedy si v Liptovskom Jáne? si tam aj zajtra? rozmýslam ze to necham na pondelok, dnes aj tak nic nesptavim lebo dost prsi. v pondelok rano kupim remenicu, napinaciu kladku, vodiacu kladku a remen, a vsetko by som vymenil, dufam ze sa to da na parkovisku. Inak v 807 je velmi málo manipulacneho priestoru pri motore, tak neviem, ci radsej ist na tie baterky domov. [upravil dne 11.3.12 09:56 od mmpc] Citovat
marko306 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Včera som zrovna menil tyčky stabilizátora a čo sa týka okolia remenice tak je tam relatívne dosť miesta na manipuláciu. Citovat
mmpc Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 este som hladal remenice, a podla eperu a vin cisla by som mal mat takuto, a je to pevna remenica videli ste niekto uz nieco take? nie je tam guma medzitým ale iba pevne zelezo. tak neviem, lebo ked hladam podla motora P807 2.2hdi tak mi najde tu odpruzenu, ale podla vin tuto pevnu. nebolo by to aj lepsie? aspon sa neutrhne.. Citovat
mmpc Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 takze ideme pre to auto teraz, idem s kamaratmi s fiatmareaclubu, zobereme 3 baterky, a ideme domov, jeden pojde predomnou na aute, a ked dojdu baterky, prinajhorsom ma dotiahne, dnes to auto musi dojst do ZA. tak drzte palce, potom napisem ako sme dosli. Citovat
koblih69 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Já jsem tu do pátku, zrovna jsme se vrátil z L.M. - byl jsem na Opalisku lyžovat. Jinak bych to na parkovišti určitě nedělal i když je pravda, že dojet bez posilovače taky není zrovna legrace.... Citovat
dusan2 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Ja som na 2,5 TD citroen Jumper dosiel na baterku v pohode 220 km. Vypnute svetla , ventilator, radio. Citovat
banan1987 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 tak to je ta remenica ko mam ja.. je odpruzena.. ma tam gumu.. ale to uz uvidis ked ju kupis.. na tej gume ti ta tvoja asi povolila.. Citovat
mmpc Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 Tak som domaa s autom :potlesk:potlesk Na moju baterku som dosiel 60 km, ono mozno by to slo aj dalej, motor siel stale, len uz zacinali kontrolky svietit, abs sa deaktivovalo, esp, asr atd, tak sme pripojili dalsiu baterku za jazdy cez kable, a sli dalsich cca 38 km domov. inak to ze mi nezasvietila kontrolka dobijania hned ako prestal altik tocit uz chapem tak, ze rj si sleduje iba napetie v baterke, az ked klesne na uritu hranicu tak vyhodi hlasku ze baterka nedobija a zasvieti kontrolka dobijania. ked som vypol motor a znova nastartoval tak znova zhasla nachvilu a asi po cca 800 metroch zasvietila. Citovat
koblih69 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Tak sláva, hlavně že jsi v pořádku doma Citovat
mmpc Odesláno 11. březen 2012 Autor Odesláno 11. březen 2012 prosim vas chlapi, este mi poradte ktorú vodiacu kladku mam objednat, eper mi nasiel tieto 2 ako vodiacu, ktora z nich je ta spravna? prva alebo tato? druha? automaticky napinak som objednal tento napinak diik Citovat
koblih69 Odesláno 11. březen 2012 Odesláno 11. březen 2012 Automatický napínák je správný, ale ta kladka má být ta 1. - je to napínací. Ta druhá je vidící, neměl bys to čím napnout. Nicméně stejně i u té první zkontroluj průměr ( třeba kelly v tom má trochu bordel ) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.