Marcel00 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 takto ako na tom videu sa rano rozcvicujem vzdy... no Judes a doma ako? vsetko v pohode ? :D:D Citovat
Dadadavid Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Radek: Výtečně! Jenomže já bych radši přesnější iznačení,abych to mohl tady v čr sehnat Pač už dlouho po tom koukám.. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 No dobře, hledej Ghetto blaster, nebo Boombox;) Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 To by jsi nevěřil, to je ten co maji v tom videu - http://www.pixmania.cz/cz/cz/4876318/art/lasonic/dokovaci-stanice-ghetto-b.html?srcid=11125&CodePromo=oui Citovat
Judes Odesláno 2. březen 2012 Autor Odesláno 2. březen 2012 no Judes a doma ako? vsetko v pohode ? :D:D Zatiaľ všetko OK. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.