222johny222 Odesláno 22. únor 2012 Odesláno 22. únor 2012 Zajimalo by mě jaká je provozní teplota u Peugeota 406 2.0 97kW. Jde mi o to,že termostat je novej(Wahler) a provozní teplota se mi zastaví lehce před 80 stupni,pokud ztlumím topení,tak se rafička vyšplhná aspon na těch 80 stupnu.Nemusím to někde odvzdušnit?Pař mi montovali v servise plyn a dávali nějaký předehřev na to,tak si mysli,že měli vodu vypuštěnou. Citovat
Czedisonek Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 po výměně chladiče loni v létě to mám na hodnotě jako ty, auto je v podpisu, motor 2.0 HDI 16V. Citovat
Ferry Odesláno 23. únor 2012 Odesláno 23. únor 2012 termostat otvira pri 83stC taky mam raficku lehce pod 80, dle diag mi budiky ukazuji o cca 5stC mene, takze mi termostat otvira zcela presne Citovat
222johny222 Odesláno 23. únor 2012 Autor Odesláno 23. únor 2012 jj tak to nebudu rešit,ted se mi aspon bude lépe spat :-) Citovat
Czedisonek Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 To že budíky kecají mně nepřekvapuje. Je to francouz, přece Jinak systém by samozřejmě odvzdušněn být měl, to je bez debaty. Ale vypadá to, že spát klidně můžeš. Citovat
aughostino Odesláno 4. duben 2012 Odesláno 4. duben 2012 pani, potrebujem si iba utvrdit info, aby som neurobil hlupost termostat na 307 2.0HDi 66kW (RHY) nachadza pod tymi tromi srobmi na foto? ta modra hlavicka je odvzdusnovaci srob? dakujem za odpovede Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.