KingSpade Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 Zdravím....určitě už někdo nechával vyměnit toho uložení neboť ho nebavilo stále poslouchat to mlácení kovu na kov.....a tak by mě zajímalo co všechno je potřeba koupit....v Autokelly zase jako obvykle mají krásný výběr, že člověk neví co si vybrat....nemá někdo nějaké rady? Citovat
ozzy56 Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 nejprve to rozeber, pak uvidíš,co dál...,většinou stačí vyměnit jen ložiska Citovat
KingSpade Odesláno 19. únor 2012 Autor Odesláno 19. únor 2012 ozzy56: pokud by stačily jen ložiska tak by to bylo super... noo ještě jeden dotaz...dle AK jsem se dozvěděl že moje auto bude mít vyztužený podvozek (mají SRi, STi, Mi)....takže to zúžuje výběr Citovat
pavska Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 Já to měnil tak před 2 měsíci mlácení se zmenšilo, ale teď mi to zase mláti jak něco už nevím čím by to mohlo být, mám vše měněný kromě tlumičů, a silenbloku motoru ale ty se zdají být v pořádku. Citovat
crazybiker Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 lozisko?Tam je lozisko? Rozpravame sa o 405? Citovat
pavska Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 lozisko?Tam je lozisko? Rozpravame sa o 405? Jo je na tom se ti otáčí tlumič když zatočíš, pokud je v háji tak to poznáš že máš trhavý pohyby když točíš volantem, nebo se ti při zatočení nevratí a táhne na tu stranu Citovat
pastorek Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 lozisko?Tam je lozisko? Rozpravame sa o 405? Je, axiálne. Citovat
KingSpade Odesláno 19. únor 2012 Autor Odesláno 19. únor 2012 lozisko?Tam je lozisko? Rozpravame sa o 405? Jo je na tom se ti otáčí tlumič když zatočíš, pokud je v háji tak to poznáš že máš trhavý pohyby když točíš volantem, nebo se ti při zatočení nevratí a táhne na tu stranu jo jo..přesně tak...a ještě bych doplnil...že pokud točím volantem do plného rejdu tak to jakoby cvaká... Citovat
KingSpade Odesláno 19. únor 2012 Autor Odesláno 19. únor 2012 Já to měnil tak před 2 měsíci mlácení se zmenšilo, ale teď mi to zase mláti jak něco už nevím čím by to mohlo být, mám vše měněný kromě tlumičů, a silenbloku motoru ale ty se zdají být v pořádku. ten zvuk určitě tlumiče dělat nebudou..a silentbloky motoru tohle taky dělat nebudou...mě se o ozývá za jízdy jakoby cinkání...tzn že tam někde bude něco rozsypané Citovat
pavska Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 Já to měnil tak před 2 měsíci mlácení se zmenšilo, ale teď mi to zase mláti jak něco už nevím čím by to mohlo být, mám vše měněný kromě tlumičů, a silenbloku motoru ale ty se zdají být v pořádku. ten zvuk určitě tlumiče dělat nebudou..a silentbloky motoru tohle taky dělat nebudou...mě se o ozývá za jízdy jakoby cinkání...tzn že tam někde bude něco rozsypané Malinko mi totiž máčej , mě to bouchá při nerovnostech jako by byli v háji stab. tyčky. Ty nejsou kvuli tomu sem jel na technickou na ty vzduchový válce, tam mi řekli že se mi nic nehejbe, že je vše v pořádku tk sem udělal to uložení a stejne to bouchá zase víc, už nevim co stim štve mě to Citovat
ozzy56 Odesláno 19. únor 2012 Odesláno 19. únor 2012 tak nějak to tam vypadá, ložisko je 4 20120219215111.pdf Citovat
Cepak Odesláno 27. prosinec 2013 Odesláno 27. prosinec 2013 A zkoušel jsi vyměnit uložení stabilizatoru? Meě to tlouklo jako bych měl v háji kulák... Citovat
Roky Odesláno 28. prosinec 2013 Odesláno 28. prosinec 2013 Horní uložení jsem na 405 dělal cca. před rokem projevovalo se to při jízdě na nerovnostech hlavně pravá strana tupé bouchání a při rejdu šel ztuha volant + lupání jestli to uložení bylo origo tak tam bylo 25 let objednal jsem komplet sady na obě strany u Jardy cena 400kč strana.Práce 1.5 hodky strana a to jsem se pral s tlumičem z těhlice. [upravil dne 28/12/13 20:11 od Roky] Citovat
Jarda1987 Odesláno 28. prosinec 2013 Odesláno 28. prosinec 2013 Mohl bych se zeptat, jak se to mění? V pár bodech, co je třeba sundat, povolit atd. Díky Citovat
mato00 Odesláno 5. leden 2014 Odesláno 5. leden 2014 Ja by som tiež bol zvedavý na tých pár bodov. Mne tiež ta pravá strana viac po nerovnostiach klope a trochu aj ľavá. Menil som všetko okrem tlmiča a toho horneho uloženia. A tiež sa na to chystám. Plus koľko stal material na výmenu. Ďakujem za radu. Citovat
krtek 2 Odesláno 1. únor 2014 Odesláno 1. únor 2014 Tak vo vseobecnosti ,povolis matku poloosi ,das auto na zdvihak,sundas kolo, z otoce uvolnis prichytky na kable ak tam su ,vymontujes stabil tycku, vyrazis kulovy cep na riadeni z otoce ,vytocis povolenu matku na poloosi,vyrazis zvisly cap z otoce, vytiahnes poloos z otoce a das ju nabok (opatrne,tak aby sa nevytiahla z prevodovky alebo z vnutorneho klba)) , vytocis srob na objimke otoce ktora drzi tlmic do tej spary na objimke naklepes bud srobovak alebo majzlik aby sa roztiahla a uvolnila tlmic zo zovretia a otoc stiahnes z tlmica ,otoc treba niekam zavesit,potom vytocis matky na vrchu tlmica (motorovy priestor) POZOR ale nie tu v strede na piestnici tlmica,tu mozete len povolit 1 dva zavity(ak by ste ju vytocili pruziaca jednotka sa rozleti),a potom vyberes komplet pruziacu jednotku von,dalej potrebujes stahovaky pruzin ako na obrazku vyssie stiahnes stahovakmi pruzinu a ked sa horne ulozenie uvolni (ze uz pruzina nanho netlaci)az vtedy mozes vytocit tu matku na piestnici a pruziacu jednotku rozobrat [upravil dne 1/2/14 14:05 od krtek 2] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.