SV 24 Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Kluci dnes mi ukradli gutmanna 205 z Dejvic.Prosim,kdyby ste ji kdokoliv videli dejte mi ihned vedet! [upravil dne 13/2/12 20:46 od Ferry] Citovat
Medvěd Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Tak čorku takhle nápadnýho auta fakt nechápu. Že se kradou tuctovky typu Octa, Superb apod., to lze chápat, páč s takovým autem snadno zapadneš v davu. Ten Tvůj piškot naopak pozornost přitahuje - přeju, ať se najde a s minimem škod (i když to moc reálný není). Citovat
SV 24 Odesláno 13. únor 2012 Autor Odesláno 13. únor 2012 jen doplnim,že ted ma jeden predni blinkr oranzovej a cernou kapotu z automatika Citovat
Dundee Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Takový auto nejde přehlídnout, snad se brzy najde v použitelnym stavu jako dříve Mefova Černá Bestie (a teď mu někdo čornul jeho Vínovku, tak ta se snad najde taky). Citovat
radim.1008 Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Co to je za dobu? Pochopil bych, když by se někomu ztratila Octavie, Passat, Golf, či nějaká Audina. Takhle nápadný auta? To je snad na objednávku. Vždyť takhle vymazlenýho auta si každý všimne. Přeji, ať hledání dobře dopadne. Citovat
marko306 Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Skôr by som to typoval na nejakých mladých harantov, čo sa chceli povoziť. Citovat
SV 24 Odesláno 13. únor 2012 Autor Odesláno 13. únor 2012 Je to tak 3-4 hodiny co z restaurace videli modrou Avii jak to nakladaj!!! Citovat
radim.1008 Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Avii??? To je hodně divný... Nějací začátečníci, ne? Citovat
Jimmy106 Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 A kujva... hele dal jsem to na fb s tim, ze kdyby nekdo neco videl, tak at vola 158. To je mi fakt lito.. Citovat
marko306 Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Je to tak 3-4 hodiny co z restaurace videli modrou Avii jak to nakladaj!!!Fúha, tak to sa asi haranti nešli povoziť. Citovat
Béďa Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Nejprve Mefova Mi16 ted zase tohle? Co v tom vlastně je za motor? Citovat
Qcko Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Sakris, Avia...to je zaciatok zivnosti, takto napadne auto bud na objednavku alebo na diely, ani jedno nie je dobre ... hadam sa najde Citovat
SV 24 Odesláno 13. únor 2012 Autor Odesláno 13. únor 2012 je to 205 gti 1.9 a original bodykitem od gutmanna Citovat
Moby89 Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 po tom co vidim kolem sebe mam pocit, že v praze začíná působit nějaká skupina specializující se na tyhle auta(starší, a rozhodně ne tuctovky), jen co vím tak Mazda 323f bg(mrkačka) ve vestci, pak Mefovo MIčko, a teď tohle? je to normální? Citovat
Edison Odesláno 13. únor 2012 Odesláno 13. únor 2012 Kluci dnes mi ukradli gutmanna 205 z Dejvic.Prosim,kdyby ste ji kdokoliv videli dejte mi ihned vedet! [upravil dne 13/2/12 20:46 od Ferry] btw... kam Ti máme dát IHNED vědět? ;-) To vidím tak na zavolání z okýnka auta... ;-) Držím palce... Tady v Rak. to asi nepotkám... Citovat
vendelinek Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 to bylo jistě na objednávku na náhradní díly,to už neni možný co se dneska krade,takovýdle auto by se muselo hned najít,nebo je někde ve stodole a dává se jinej lak,přeju at se brzo najde pokud možno bez šrámů Citovat
Guest Scratch Odesláno 14. únor 2012 Odesláno 14. únor 2012 abych se zacal bat o modraska kdyby neco dam vedet, jsou informovani kluci na smichove v garazich, na harfe, ve fenixu, na novodvorske a v letnanech Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.