Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Guest minimaxa
Odesláno
hmmm já cestu TAM pojedu bez dálniční známky :D ..... spolehnu se na to že benga jsou zalezlý v teple :D ..

Stifleréééé, bude kšeft... :D

Odesláno

čauky,

tak to vypadá (zatím v tuto hodinu a ještě se to může změnit během dne, ale spíš si myslím, že ne), že se budu muset dneska na sraz doplácat sama, tak se chci zeptat, jestli by náhodou neměl někdo volné místo v autě a jestli by byl tak ochotný a hodný, a vzal mě sebou dneska z Prahy po třeba páté hodině... ?Je to dost na rychlo, ale fakt jsem netušila, resp, ani jsem s tím nepočítala ale vector má moc práce a nevypadá to že to dneska stihne. A já chci jet už dneska prostě :))

případně, že bych se někam dovalila vlakem a v nějakém větším městě, že by mě někdo vyzvednul :) je to hodně troufalé ale přeci jen to zkouším. Vector by asi dorazil zítra.. Nevim jestli to právě dneska vůbec stihne kvůli práci...

Odesláno
čauky,

tak to vypadá (zatím v tuto hodinu a ještě se to může změnit během dne, ale spíš si myslím, že ne), že se budu muset dneska na sraz doplácat sama, tak se chci zeptat, jestli by náhodou neměl někdo volné místo v autě a jestli by byl tak ochotný a hodný, a vzal mě sebou dneska z Prahy po třeba páté hodině... ?Je to dost na rychlo, ale fakt jsem netušila, resp, ani jsem s tím nepočítala ale vector má moc práce a nevypadá to že to dneska stihne. A já chci jet už dneska prostě :))

případně, že bych se někam dovalila vlakem a v nějakém větším městě, že by mě někdo vyzvednul :) je to hodně troufalé ale přeci jen to zkouším. Vector by asi dorazil zítra.. Nevim jestli to právě dneska vůbec stihne kvůli práci...

Sorry admini za citaci predchoziho prispevku :

Hele ted v 10h budu mluvit s Mobym89, nechtelo mu naskocit auto, tak to vypadalo, ze pojedou (on a kamoska jeho) se mnou a moji mladou ale pokud by to auto rozhybal a mohli jet sami mel bych volne misto :)

Odesláno

Stibto: Ok, psala sem ještě vectorovi a chce jet dneska ale vzhledem k tomu že je od včerejšího rána v práci a ještě nespal tak nevim nevim. Zatím to nevím jisto jistě. Ale pro jisotu se ptám už teď...

Ono by mi asi ani nevadilo že bych tam jela vlakem ale asi bych pak potřebovala právě odvoz z nějakého nádraží. Uvidim ještě přes den... :(( nesnášim takovýhle komplikace :(

Odesláno
Stibto: Ok, psala sem ještě vectorovi a chce jet dneska ale vzhledem k tomu že je od včerejšího rána v práci a ještě nespal tak nevim nevim. Zatím to nevím jisto jistě. Ale pro jisotu se ptám už teď...

Ono by mi asi ani nevadilo že bych tam jela vlakem ale asi bych pak potřebovala právě odvoz z nějakého nádraží. Uvidim ještě přes den... :(( nesnášim takovýhle komplikace :(

Uff.... Tak bohužel už jsme 4, nevím, zda má smysl riskovat 5 lidí v malym autě (306) :myslim

Ale zase Tě v tom přece nenechám :) .... Tak asi jestli teda chceš cinkni mi na 605241807 :)

Guest minimaxa
Odesláno
Když už se tady bonzuje, tak byste mohli aspoň říct, kudy pojedete, jestli vás cestou někde nepotkám. :)

Copak, budeš potřebovat odtah....? :myslim:D

Odesláno

Treba pojedes na dorazech jako Milan, kdyz vezl to drevo :D a kdyz nad tim tak premyslim, ty by sis mel poridit spis 806/7, protoze porad na srazy nekoho vozis :D nejdriv me, ted Mobyho a Goldinku.. :D :D

Odesláno

pffff :aut 306tá něco vydrží .. ;) uvezu dle TP asi 400kg, takže 5 průměrných osob klidně .. :)

Odesláno

Stibto: Tak prej teda budu řídit já (obvykle není příliš nadšen, že by měl spát v autě, které řídím - nechápu :D) a zkusí to stihnout a pak se vyspí asi až na místě. No... takže já si kdyžtak číslo uložim, kdyby něco a když se do nějakých 4 neozvu, tak na mě nečekejte. v nejhoršim zavolám k večeru že sem na nádraží a potřebuju odvoz z trutnova nebo tak :D

Snad to nějak dopadne a nedorazíme někdy o půlnoci jako na šebetov...

Odesláno
Stibto: Tak prej teda budu řídit já (obvykle není příliš nadšen, že by měl spát v autě, které řídím - nechápu :D) a zkusí to stihnout a pak se vyspí asi až na místě. No... takže já si kdyžtak číslo uložim, kdyby něco a když se do nějakých 4 neozvu, tak na mě nečekejte. v nejhoršim zavolám k večeru že sem na nádraží a potřebuju odvoz z trutnova nebo tak :D

Snad to nějak dopadne a nedorazíme někdy o půlnoci jako na šebetov...

ok ;)

Guest minimaxa
Odesláno

Hurvajz, nespi tam, herdek táto, okamžitě banána Stibtovi, na půl roku! :roker

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...