semik11 Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 Nevite nahodou nekdo jetli na palivove nadzr jr vypustny sroub? Potrebuji vypustit benzin a nevim jak na to. Poradite mi nekdo ? Citovat
ozzy56 Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 šroub není benzín vysaješ zapojením čerpadla v nádrži přímo na baterku, hadičku zapoj přímo na čerpadlo (ta hrubší), nebo se dá napojit na spoj pod kapotou... [upravil dne 7/2/12 21:10 od ozzy56] Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 sirka? vycerpat za pomoci externiho cerpadla nebo se prodavaj takove ty rucni pumpicky s hadickou cca za 100,- Citovat
semik11 Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 pise mne to antipollution faulty auto nejede uz je to asi po treti a vzdy mi v servise rekli ze je to nekvalitni benzin chybu smazaly a auto zase na chvili jelo kdyz to bylo potreti prodali mne neco jako aditiva tech je to v plechovce dyli mne dve pry to pomuze ale po asi mesici auto zese nejede. poradite Citovat
semik11 Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 diky za rady s tim benzinem si nekak poradim jem aby to vyresilo me problemy Citovat
Guest mischko11 Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 nejazdis kratke trasy ? a druha vec aky motor je tam ? a kde tankujes ? dovod vycerpania paliva ? [upravil dne 7/2/12 21:39 od mischko11] Citovat
Pe.Tr Odesláno 7. únor 2012 Odesláno 7. únor 2012 ten benzin tam nech a napis co mas za motor a kolik mas najeto Citovat
semik11 Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 duvod vycerpani paliva: pry je tam voda mam to vypustit vymnenit pal.filtr pokud je tam. dat aditiva nalit nejaky lepsi nechat vymazat chybu a mnelo by to byt ok. vlastne s tim jezdi tata a tankuje v OMO. ma najeto 20tis. na ze jsem mu to koupil v zari 09 tak je to myslim dost malo. motor 1,4 trasa max. do 20km Citovat
semik11 Odesláno 7. únor 2012 Autor Odesláno 7. únor 2012 jj koupeno ve veto pisek. Proč se ptas?? Citovat
Guest mischko11 Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 duvod vycerpani paliva: pry je tam voda mam to vypustit vymnenit pal.filtr pokud je tam. dat aditiva nalit nejaky lepsi nechat vymazat chybu a mnelo by to byt ok. vlastne s tim jezdi tata a tankuje v OMO. ma najeto 20tis. na ze jsem mu to koupil v zari 09 tak je to myslim dost malo. motor 1,4 trasa max. do 20km tym mam chapat 1.4 vti? kazdopadne tomu motoru skodia kratke jazdy su na to citlive Citovat
semik11 Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 neeee je to klasika 1,4 8ventil jj slisel jsem to tke ze vti je citlive na kratsi cesty ale to by nemnel byt duvod k nefunkcnosti auta. T jsem zvedam co mne ceka s 308 1,6 vti uz ted se desim Citovat
Guest mischko11 Odesláno 8. únor 2012 Odesláno 8. únor 2012 pokial nebudes jazdit kratke jazdy ktore su max zabijak v tejto zime tak hadam nic zlee Citovat
semik11 Odesláno 8. únor 2012 Autor Odesláno 8. únor 2012 Tak autí je v servisu Zacnou u palivoveho filtru a pak se pry uvidi Citovat
Domino_B Odesláno 9. únor 2012 Odesláno 9. únor 2012 S hlaskou antipollution faulty som mal docinenia. Viac tu: V mojom pripade islo o lambdu sondu. Napajali to v servise na diag.? Citovat
semik11 Odesláno 9. únor 2012 Autor Odesláno 9. únor 2012 ten sami problem uz tam byl 3x pokazde jim diagnostika rekla je problem v palivu. Chybu vymazali dalo se tam aditivum a zese to jelo. Ted uz budou menit filtr pokud to teda vubec auto ma. A pak se uvidi co dal. Citovat
semik11 Odesláno 9. únor 2012 Autor Odesláno 9. únor 2012 Tak palivo je ok, filtr ok, diagnoza pokracuje ted se zamneri na elektroniku. A se desim ce tam najdou.:bojim:o Citovat
abula71 Odesláno 9. únor 2012 Odesláno 9. únor 2012 nazdar nemáš pod zadními sedačkami prístup k nádrži?K plavaku konkretne.U mna stačilo povoliť 1 velku maticu a už sme sa rýpali v nádrži.Ale to bol p405 ale možno system bude podobny Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.