Péťa Odesláno 2. únor 2012 Odesláno 2. únor 2012 Docela dlouhá oprava: http://liberec.idnes.cz/muz-sel-po-dvou-letech-pro-auto-do-servisu-dostal-jen-vyrobni-stitky-1i4-/liberec-zpravy.aspx?c=A120202_154744_usti-zpravy_alh Citovat
Návštěvník Odesláno 2. únor 2012 Odesláno 2. únor 2012 vím že nějakej zákon i na tohle mysí a tohle jsem vygůglil Citovat
ozzy56 Odesláno 2. únor 2012 Odesláno 2. únor 2012 po určité době má servis právo žádat parkovné, takže by mohl i doplácet... Citovat
vendelinek Odesláno 2. únor 2012 Odesláno 2. únor 2012 to vypadá,že vyměnili štítky,vystavili novej TP a prodali a ještě na tom vydělali:myslim Citovat
negrbob Odesláno 2. únor 2012 Odesláno 2. únor 2012 Tak treba byl dva roky v komatu a driv to nestihl. PS: zitra davam auto do servisu tak do me kdyztak nekdo v lete kopnete. Citovat
Kurt Odesláno 2. únor 2012 Odesláno 2. únor 2012 No k nám si nějaká panička přišla po 8 měsících pro neopravitelnej počítač - měla tam nějaká strašně důležitá data. Citovat
radim.1008 Odesláno 2. únor 2012 Odesláno 2. únor 2012 Asi pán má víc aut a ani neví, kde je vlastně všechny má Po dvou letech do servisu pro auto Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.