Pan_Vetvicka Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Jedna mě nesvítí...na vpravo ve směru jízdy...ta vlevo svítí...žárovka je ok přehazoval jsem je zkoušel jsem je odpojil jsem celou sestavu mlhovka+couvačka očistil konektory a pořád nic.... Nápady?? [upravil dne 8/6/12 17:28 od Pan_Vetvicka] Citovat
P607Olda Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Pokud mají svítit obě, což už si nepamatuji, tak použij voltmetr. Když půjdeš od svítící k nesvítící po kabelu i konektoru, tak to najdeš snadno. Kontroluj i kostru. Citovat
Agrafik Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Donutil jsem se zajít ven. U mě svítí obě. Citovat
P607Olda Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Agrafik: Tomu říkám konstruktivní přístup! Citovat
Agrafik Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Každá mlhovka je napojena samostatně do BSI. Tudíž zkusit proměřit ten vodič. nebo přímo na BSI. Jestli ti svítí zpátečka, tak máš aspoň dobrou zem i pro mlhovku. [upravil dne 22/1/12 17:15 od Agrafik] Citovat
P607Olda Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Pokud je každá mlhovka napájena zvlášť, tak to bude přelomený kablík u pantu víka kufru. Citovat
Agrafik Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 P607Olda: A nehlásila by v tom případě BSI nefunkční žárovku? Citovat
Bamatala Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 kabel u pantu ... tak to bolo aj u mna Citovat
P607Olda Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Nevím. V podstatě by to mělo hlásit i teď, když svítí jen jedna namísto dvou. A protože teď nehlásí, tak nevím. Ale zkontrolovat dvě žárovky, zda jsou zapojeny paralelně - to snad není tak složité. A pokud nejsou paralelně, tak prohlídnout ten pant. Nejsložitější je asi sundat tapecír kufru tak, aby čudlíky nespadly do nenávratna. Citovat
marko306 Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Natiahni kábel z druhej hmlovky a hotovo Citovat
jofo Odesláno 22. leden 2012 Odesláno 22. leden 2012 Hmlovky vypalenu ziarovku nehlasia. Aspon co si pamatam. Ak si dobre pamatam. Citovat
Pan_Vetvicka Odesláno 23. leden 2012 Autor Odesláno 23. leden 2012 1. Hlásí to prdlou žárovku...takoký to fog lamp atd..... 2. Určitě svítí obě protože mě každej kokot co se mě nalepí na kufr problikává ať to vypnu :D 3. Zpátečka svítití a svítí i se žárovkou z mlhovky 4. To znamená že kabel vede ke každé mlhovce zvlášť??? 5. Zlomenej káblík u víka? Sakra jak se tam leze:aut Jinak dík za reakce.... Citovat
jofo Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 Musis dat dole taku tu plastovu ochranu na pantoch. Citovat
jofo Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 A tuto aby si mal predstavu. http://kaba.net.pl/607/rozne/silownik_klapy/ Najdete tam aj kopec inych veciciek. Citovat
Pan_Vetvicka Odesláno 24. leden 2012 Autor Odesláno 24. leden 2012 Takže podle toho co jsem se dočetl ty kabely z víka odcházejí na levé straně takže hledat tam jo?? Citovat
Bamatala Odesláno 25. leden 2012 Odesláno 25. leden 2012 presne tak...ja ked som zapol hmlovky piply mi cuvacie senzory a nesla mi 1 spiatocka....kablik v pantu kablik som zaletoval , viacere boli nalomene tie som tiez opravil a na celý zvazok som natiahol kus zahradnej hadice, ktorú som rozrezal po dlzke a navliekol na kable. Teraz je podla mna mensia pravdepodobnost ze sa to zalomi. Citovat
Pan_Vetvicka Odesláno 7. červen 2012 Autor Odesláno 7. červen 2012 Ahoj Jelikož se zlepšilo počasí abych se mohl vrtat v autíčku musím dořešit problémy. Světla se rozhodla že začnou svítit sama od sebe Ale pro změnu přestalo fungovat tlačítko zavírání kufru??? Takže taky kabel na levé straně?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.