mathas Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 Jedinej ucinej lek vidim ve S&W Magnum 50browning Citovat
Edison Odesláno 23. leden 2012 Odesláno 23. leden 2012 Ale není... Jeden se mi tu váli v šuplíku... ;-) Citovat
BV406 Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 story ma pokracovani ... no, nevim, kterou a6 chlapec prodal, ale jeho http://audiklub.cz/forum/tema/237158-2-5-tdi-divne-starty-bouchani-dym/od-0&sid=2f29ac31426422f9f0ed08059358fda7 mu stoji pred barakem u cesty predek ma nejak nizko a spodni cast predniho narazniku ma trochu urvanou a visi dolu... ze by zase srnka ??? Citovat
gronholmm Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 BV - já tam nic divného nevidím, koukni se na datum Citovat
BV406 Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 gronholmme ! nemusim se divat na datum, ten link na audi klub jsem tam dal jen tak, pro pripomenuti, ze to je ta audi, kterou jsem tady dnes videl ... a ze to je ta audi, kterou hyena udajne prodal za 80.000 kupci, ktery vedel jake to ma vady a atd. jak pise na posledni strance tamtoho vlakna ... to je cele [upravil dne 26/1/12 12:26 od BV406] Citovat
gronholmm Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 Jo takhle :D:D A máš aspoň foto A to poškození bych viděl z toho, když mu to audiklub omlátil o hlavu [upravil dne 26/1/12 12:29 od gronholmm] Citovat
Edison Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 BV406: To mu tam stojí furth ještě, nebo jsi ho tam viděl třebaaa... předevčírem? Jim na AK písni... ;-) Já nechci, ptz by to nebylo autentický... Citovat
BV406 Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 tvl, PRED HODINOU !! ... jestli jeste pujdu kolem dneska nebo zitra tak to zkusim odfotit klidne to tem audinarum nekdo postnete, auto ma jeste usteckou znacku, takze asi nebylo jeste prepsano [upravil dne 26/1/12 13:05 od BV406] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 Nebo sam sobě, jako tady:D A nebo s nim po tech všech opravách novej majitel nedokázal odjet:D:D [upravil dne 26/1/12 13:19 od Radek Hurvajz] Citovat
BV406 Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 nevim, nemam ve zvyku spekulovat ... ale to auto tam opravdu stoji Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 V každym připaděopět nezklamal. Lhář jak noha;) Citovat
BV406 Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 sice fakt nerad spekuluju, ale treba mu ho tam dotahl zpatky novy majitel a hodil mu to na hlavu Citovat
vendelinek Odesláno 26. leden 2012 Odesláno 26. leden 2012 a hodil mu to na hlavu no a kouknul si pod auto?Jestli tam pod nim neleží? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.