gronholmm Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Maš to tam tušim napsaný A jedinej vůl jsi tady ty, takže toho nech sklop uši a dej si toho BANana radši sám [upravil dne 16/1/12 11:41 od Radek Hurvajz] Jooooo.... Miluju lidi, co nesnesou pravdu nebo něčí názor a banujou to mi připomíná ty admin děti na nějakým Counter Strike serveru, kde banovali a zvyšovali si ego, že mají práva, že jsou mocní :D banovali každého, kdo jim řekl svůj názor nebo se obhajoval... Chceš vědět pravdu. Tak dojdi na PČR a řekni jim že si si nechal foťák který si našel a taky že jsi v inzerátu uváděl nepravdivé údaje čím si mohl kupce uvést v omyl.. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 To je nick a odkazy. Ne jednání za celý peugeot club, forum je veřejný. Uznavam že nick muže být zavádějící. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Maš to tam tušim napsaný A jedinej vůl jsi tady ty, takže toho nech sklop uši a dej si toho BANana radši sám [upravil dne 16/1/12 11:41 od Radek Hurvajz] Jooooo.... Miluju lidi, co nesnesou pravdu nebo něčí názor a banujou to mi připomíná ty admin děti na nějakým Counter Strike serveru, kde banovali a zvyšovali si ego, že mají práva, že jsou mocní :D banovali každého, kdo jim řekl svůj názor nebo se obhajoval... Asi takhle, o Banu mluvil proto že tu nemáš co dělat, maš tu BAN na minimalně tři nicky, rozhodně to není kvuli tomu že by někdo nesnesl pravdu, i když teda nevim kdy ty pišeš pravdu, to neviš asi ani ty;) [upravil dne 16/1/12 11:49 od Radek Hurvajz] Citovat
withoutcopyright Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Maš to tam tušim napsaný A jedinej vůl jsi tady ty, takže toho nech sklop uši a dej si toho BANana radši sám [upravil dne 16/1/12 11:41 od Radek Hurvajz] Jooooo.... Miluju lidi, co nesnesou pravdu nebo něčí názor a banujou to mi připomíná ty admin děti na nějakým Counter Strike serveru, kde banovali a zvyšovali si ego, že mají práva, že jsou mocní :D banovali každého, kdo jim řekl svůj názor nebo se obhajoval... Chceš vědět pravdu. Tak dojdi na PČR a řekni jim že si si nechal foťák který si našel a taky že jsi v inzerátu uváděl nepravdivé údaje čím si mohl kupce uvést v omyl.. Auto jsem v servise nechal opravit, projevilo se to na ceně... A víte co, ať mi dáte pokoj, zítra odnesu foťák na ztráty a nálezy....ať mám klid,.. Citovat
Guest StibTo Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 jen ho nechte ať plive, však na každou svini se vaří voda Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 HAHAHA to už tu bylo, zase kecá Citovat
withoutcopyright Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Maš to tam tušim napsaný A jedinej vůl jsi tady ty, takže toho nech sklop uši a dej si toho BANana radši sám [upravil dne 16/1/12 11:41 od Radek Hurvajz] Jooooo.... Miluju lidi, co nesnesou pravdu nebo něčí názor a banujou to mi připomíná ty admin děti na nějakým Counter Strike serveru, kde banovali a zvyšovali si ego, že mají práva, že jsou mocní :D banovali každého, kdo jim řekl svůj názor nebo se obhajoval... Asi takhle, o Banu mluvil proto že tu nemáš co dělat, maš tu BAN na minimalně tři nicky, rozhodně to není kvuli tomu že by někdo nesnesl pravdu, i když teda nevim kdy ty pišeš pravdu, to neviš asi ani ty;) [upravil dne 16/1/12 11:49 od Radek Hurvajz] Když jsem NIKDY nedostal šanci nic vysvětlit? To je trochu nefér ne? Jedná se o mě a já bych měl u toho být a dostanu BAN? Silně nefér.. Pochopil bych BAN po následném vyřešení.. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Šmitec. Berte téma jako zamčený, ať si tu placa co chce. Nezamknu to z jedinýho duvodu, aby si nemyslel že nemá možnost se vyjádřit, ,tu dostal pokaždý když sem vlazl pod jiným nickem, vždy byla možnost mu BAN dát ihned, ale nechal se chvili aby se mohl vyjádřit, ale jen ukazoval světu svoji blbost dalšíma kecama Citovat
withoutcopyright Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Doufám, že mě žádný idiot nebude otravovat.... Hmotnou škodu jsem nikomu nikdy neudělal, takže klid. Jestli jste si to četl a cítíte se dotčeni, dobře vám tak. Pořád jste zmiňovali, jak mě tu nechcete a když se tu začnu řešit, lezete tu jak tupé děti na sladkosti..... To je demence kterou nepochopím, mě když někdo vadí, pošlu ho do různých míst a neřeším.... Ale vy jste jako malí to svědčí o kvalitě klubu a lidech v něm.... Servus! Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 me dostal prispevek 102, jak za 80 tacu zrekonstruuje byt Citovat
Pechy Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Já bych se na něj snad dojel i podívat, protože takhle velkého idiota jsem ještě v životě neviděl :D:D Citovat
wooody Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 a to nejde dát banán na ip adresu a ne na nick?? ideálně na mac adresu ale to pude těžko Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 IP adresy bývají dost často sdílený, třeba pro celou čtvrť, pokud na ni bude BAN nedostane se sem nikdo kdo ma stejnou IP jako on, to je problem Citovat
gronholmm Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 tak se připojí na mobilu, nebo někde v nějakém OC Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 No jasný, takovejhle vtěrka se vetře kdykoliv Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Tak ale je toto mozne ? Ja uz to nestiham sledovat - nie na tuned pugs machroval, ze kupuje audi v TOP stavu po prvom majitelovi s pravidelnym servisom bez jedinej chycky, proste uplna topka - nasledne na audi klubu riesil, ze to ma zle starty, klepe, dimy, pluje olej - ked mu povedali, co sa musi vsetko opravovat, tak napisal, ze auto sa na druhy den predava za 80 tis. Kč, že to nebude riešiť, a ze novemu majiteli povedal, co tomu je - zaroven je zverejneno video na youtube, jak to nahovno startuje - nasledne nekde jinde, po tomto predaji, prezentuje svoje nove auto - pak ho dava na inzerat za cenu nizsi, ko 80 tis. Kč, tj do servisu urcite nic nedal, a prezentuje ho ako top stav ... (jedine ze ho chcel predat za 80 tis. kč posrane, a nasledne donho vrazil 10 tky tisic korun, a cenovku este znizil) - potom tu hovori, ze kupec o vsetkom vedel - nasledne tu povie, ze vsetko dal opravit Citovat
Dadadavid Odesláno 16. leden 2012 Odesláno 16. leden 2012 Hyena by měl mít profilovku \"Som BAN!\" ... Né vážně,už je to fraška,za mě bych to taky zamknul,hlavně on při třetím příspěvku psal,že už se loučí a nic sem už nenapíše a koukněte,kolik má příspěvků.... Třeba já do tohodle vlákna už nenapíšu ani fň,protože to stejnak nemá cenu,když má ten kluk svoji hlavu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.