Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Maš to tam tušim napsaný

A jedinej vůl jsi tady ty, takže toho nech sklop uši a dej si toho BANana radši sám

[upravil dne 16/1/12 11:41 od Radek Hurvajz]

Jooooo.... Miluju lidi, co nesnesou pravdu nebo něčí názor a banujou :D to mi připomíná ty admin děti na nějakým Counter Strike serveru, kde banovali a zvyšovali si ego, že mají práva, že jsou mocní :D :D banovali každého, kdo jim řekl svůj názor nebo se obhajoval...

Chceš vědět pravdu. Tak dojdi na PČR a řekni jim že si si nechal foťák který si našel a taky že jsi v inzerátu uváděl nepravdivé údaje čím si mohl kupce uvést v omyl..

Odesláno
Maš to tam tušim napsaný

A jedinej vůl jsi tady ty, takže toho nech sklop uši a dej si toho BANana radši sám

[upravil dne 16/1/12 11:41 od Radek Hurvajz]

Jooooo.... Miluju lidi, co nesnesou pravdu nebo něčí názor a banujou :D to mi připomíná ty admin děti na nějakým Counter Strike serveru, kde banovali a zvyšovali si ego, že mají práva, že jsou mocní :D :D banovali každého, kdo jim řekl svůj názor nebo se obhajoval...

Asi takhle, o Banu mluvil proto že tu nemáš co dělat, maš tu BAN na minimalně tři nicky, rozhodně to není kvuli tomu že by někdo nesnesl pravdu, i když teda nevim kdy ty pišeš pravdu, to neviš asi ani ty;)

[upravil dne 16/1/12 11:49 od Radek Hurvajz]

Odesláno
Maš to tam tušim napsaný

A jedinej vůl jsi tady ty, takže toho nech sklop uši a dej si toho BANana radši sám

[upravil dne 16/1/12 11:41 od Radek Hurvajz]

Jooooo.... Miluju lidi, co nesnesou pravdu nebo něčí názor a banujou :D to mi připomíná ty admin děti na nějakým Counter Strike serveru, kde banovali a zvyšovali si ego, že mají práva, že jsou mocní :D :D banovali každého, kdo jim řekl svůj názor nebo se obhajoval...

Chceš vědět pravdu. Tak dojdi na PČR a řekni jim že si si nechal foťák který si našel a taky že jsi v inzerátu uváděl nepravdivé údaje čím si mohl kupce uvést v omyl..

Auto jsem v servise nechal opravit, projevilo se to na ceně...

A víte co, ať mi dáte pokoj, zítra odnesu foťák na ztráty a nálezy....ať mám klid,..

Odesláno
Maš to tam tušim napsaný

A jedinej vůl jsi tady ty, takže toho nech sklop uši a dej si toho BANana radši sám

[upravil dne 16/1/12 11:41 od Radek Hurvajz]

Jooooo.... Miluju lidi, co nesnesou pravdu nebo něčí názor a banujou :D to mi připomíná ty admin děti na nějakým Counter Strike serveru, kde banovali a zvyšovali si ego, že mají práva, že jsou mocní :D :D banovali každého, kdo jim řekl svůj názor nebo se obhajoval...

Asi takhle, o Banu mluvil proto že tu nemáš co dělat, maš tu BAN na minimalně tři nicky, rozhodně to není kvuli tomu že by někdo nesnesl pravdu, i když teda nevim kdy ty pišeš pravdu, to neviš asi ani ty;)

[upravil dne 16/1/12 11:49 od Radek Hurvajz]

Když jsem NIKDY nedostal šanci nic vysvětlit? To je trochu nefér ne? Jedná se o mě a já bych měl u toho být a dostanu BAN? Silně nefér.. Pochopil bych BAN po následném vyřešení..

Odesláno

Šmitec. Berte téma jako zamčený, ať si tu placa co chce. Nezamknu to z jedinýho duvodu, aby si nemyslel že nemá možnost se vyjádřit, ,tu dostal pokaždý když sem vlazl pod jiným nickem, vždy byla možnost mu BAN dát ihned, ale nechal se chvili aby se mohl vyjádřit, ale jen ukazoval světu svoji blbost dalšíma kecama

Odesláno

Doufám, že mě žádný idiot nebude otravovat.... Hmotnou škodu jsem nikomu nikdy neudělal, takže klid. Jestli jste si to četl a cítíte se dotčeni, dobře vám tak. Pořád jste zmiňovali, jak mě tu nechcete a když se tu začnu řešit, lezete tu jak tupé děti na sladkosti..... To je demence kterou nepochopím, mě když někdo vadí, pošlu ho do různých míst a neřeším.... Ale vy jste jako malí :D to svědčí o kvalitě klubu a lidech v něm.... Servus!

Odesláno

Tak ale je toto mozne ? :D

Ja uz to nestiham sledovat :D

- nie na tuned pugs machroval, ze kupuje audi v TOP stavu po prvom majitelovi s pravidelnym servisom bez jedinej chycky, proste uplna topka :D

- nasledne na audi klubu riesil, ze to ma zle starty, klepe, dimy, pluje olej

- ked mu povedali, co sa musi vsetko opravovat, tak napisal, ze auto sa na druhy den predava za 80 tis. Kč, že to nebude riešiť, a ze novemu majiteli povedal, co tomu je

- zaroven je zverejneno video na youtube, jak to nahovno startuje

- nasledne nekde jinde, po tomto predaji, prezentuje svoje nove auto

- pak ho dava na inzerat za cenu nizsi, ko 80 tis. Kč, tj do servisu urcite nic nedal, a prezentuje ho ako top stav ... (jedine ze ho chcel predat za 80 tis. kč posrane, a nasledne donho vrazil 10 tky tisic korun, a cenovku este znizil)

- potom tu hovori, ze kupec o vsetkom vedel

- nasledne tu povie, ze vsetko dal opravit :D

Odesláno

Hyena by měl mít profilovku \"Som BAN!\" :D... Né vážně,už je to fraška,za mě bych to taky zamknul,hlavně on při třetím příspěvku psal,že už se loučí a nic sem už nenapíše a koukněte,kolik má příspěvků.... Třeba já do tohodle vlákna už nenapíšu ani fň,protože to stejnak nemá cenu,když má ten kluk svoji hlavu :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...