radim.1008 Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 Pěkný a pěkně vyfocený Obě coupé vypadají jako modely Citovat
Roman Bazi Odesláno 12. březen 2012 Odesláno 12. březen 2012 Jo, jo. Taky jsem koukal, jak to máš pěkně udělané. Citovat
Lví-ček Odesláno 14. březen 2012 Odesláno 14. březen 2012 Taky mám menší sbírku. Jen místo 307 jsem od mamky dostal 308:) Citovat
Roman Bazi Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 Tož jsem zase nakupoval, dva francouzké policejní Pežotky. Zase mám větší radost než Maťa. Ještě musím sehnat Peugeot sanitu a hasiče. Citovat
lukaro Odesláno 25. březen 2012 Odesláno 25. březen 2012 Asi nafotím i mou sbírku s dětství...podrobnosti zítra Citovat
lukaro Odesláno 10. duben 2012 Odesláno 10. duben 2012 Stydím se, já zapomněl ! Snad tento týden auta opráším a seženu foťák... Citovat
lukaro Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Pánové, konečně jsem se k tomu dostal a nadělal jsem nějaké fotky, omlouvám se za kvalitu, nesehnal jsem foťák. V rychlosti jsem auta opláchl vodou, skla se zamlžila a nechtělo se mi čekat, až to bude oukej, protože očistit je není žádná sranda a je to na dlouho Zaprášená (částečně) a neopravená, teď se je chystám vyzdobit a opravit, ať vypadají jako nová 1/ trocha historie - prvním autem co jsem dostal bylo tohle Porsche, tenkrát od strejdy dovezené z Německa a - a postupně auta přibývala, některé zažily hodně pádů a oprav, takže stav je zatím nic moc, ale pracuje se na opravách 2/ moderní vozy - tyto modely jsem většinou dostával na narozeniny a svátky, nebo jsem si je koupil, ale když jsem byl ještě prcek, moc peněz nebylo 3/ autíčka HotWheels - nejoblíbenější autíčka, mám i několik tratí - je to slušná sbírka, více méně vypadají jako nová, já je moc na tratě nepouštěl Citovat
robozv Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 To si pri tom stravil cely den nie? FANTASTICKE !!! Citovat
lukaro Odesláno 24. duben 2012 Odesláno 24. duben 2012 Ani nee... Jinak velké modely jsou stavěné, mám už nějaké opravné sady doma, takže lakovat, lepit nové nálepky a tak.. Citovat
Cinicman Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 Nááádhera. A hlavne nič nepredávaj... ver mi, že ťa to bude na staré kolená mrzieť... Pokiaľ to máš kde skladovať tak si zbierku nechaj pre svoje deti (keby náhodou... ) Citovat
lukaro Odesláno 25. duben 2012 Odesláno 25. duben 2012 Taky nad tím přemýšlím... Snad se narodí kluk, jednou :D ale asi začnu každý měsíc si kupovat jeden model, samozřejmě Peugeotů. Začnu od nejstarších a snad se dostanu po ty nové.. Citovat
Roman Bazi Odesláno 22. červen 2012 Odesláno 22. červen 2012 Tož máme nové přírustky. 207 CC velikost 3\". C 1 velikost 1/43. Ještě musím koupit sanitu Peugeot Boxer. Citovat
Gabriel 307 Odesláno 22. červen 2012 Odesláno 22. červen 2012 ja zatím nemám nic jenom modely Ferrari z Shell-ky škoda že jsem nenašel Breaka v modrý barvě po faceliftu Citovat
Roman Bazi Odesláno 24. červen 2012 Odesláno 24. červen 2012 Taky jsem hledal 306 break nebo 307 SW před modernizací, ale nic. SW jsem našel, ale už není, vyprodáno. Citovat
milhaus Odesláno 25. červen 2012 Odesláno 25. červen 2012 to Roman: vím o stránkách, kde jde koupit 307SW po face, ale němčinou já nevládnu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.