Béďa Odesláno 4. prosinec 2011 Odesláno 4. prosinec 2011 tak výfuk koukám slouží, to jsem rád.. Citovat
Dakaros Odesláno 4. prosinec 2011 Autor Odesláno 4. prosinec 2011 Jj, neni na fotkách,ale na autí je... prošlo to s ním TK :-D A zatim rozhodně nemam v plánu dávat ho pryč :-) Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 4. prosinec 2011 Odesláno 4. prosinec 2011 koukam ze jsi z prahy tak to muzeme dat nekdy sraz a pokecatjinak auti mas luxusni :-))) Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 6. prosinec 2011 Odesláno 6. prosinec 2011 Take zdravim, rad vidim dalsi GTi-6tku.. ..a jeste z Phy Citovat
Mizlerek007 Odesláno 6. prosinec 2011 Odesláno 6. prosinec 2011 kluci mám vás kousek od domu, tak zjara něco spácháme.. sice mám S16 ale něco by jsme podniknout mohli... Citovat
Dakaros Odesláno 7. prosinec 2011 Autor Odesláno 7. prosinec 2011 Tak pražskej sraz by byl fajn a jsem pro, až bude venku nějak lépe. Opravte mě pokud se pletu ale neni GTi-6 a S16 to samé? Jen se označení různilo v různých zemích... Citovat
Béďa Odesláno 7. prosinec 2011 Odesláno 7. prosinec 2011 On má ale S16 starej model, tzn. slabší verzi bez 6ti kvaltu. Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 7. prosinec 2011 Odesláno 7. prosinec 2011 to by bylo super videt par S16 a GTi-6 vedle sebe ja jsem pro :-)) Citovat
Mizlerek007 Odesláno 8. prosinec 2011 Odesláno 8. prosinec 2011 jj mám to v podpisu, ale byl bych fakt pro něco zjara sfouknout... až se nějak umoudří počasí... Citovat
Dakaros Odesláno 11. prosinec 2011 Autor Odesláno 11. prosinec 2011 Nové foto motoru: 11.12.2011 Citovat
Dakaros Odesláno 11. prosinec 2011 Autor Odesláno 11. prosinec 2011 A takto vypadá interiér: 11.12.2011 Citovat
Dakaros Odesláno 11. prosinec 2011 Autor Odesláno 11. prosinec 2011 A výfuk jsem zase zapoměl blejsknout :-( Citovat
Stifler Odesláno 12. prosinec 2011 Odesláno 12. prosinec 2011 Tak to naprav. Už teď jsem zvědavej. Citovat
marty777 Odesláno 12. prosinec 2011 Odesláno 12. prosinec 2011 jj mám to v podpisu, ale byl bych fakt pro něco zjara sfouknout... až se nějak umoudří počasí... to bych asi měl taky Citovat
Mizlerek007 Odesláno 12. prosinec 2011 Odesláno 12. prosinec 2011 no to 100% tobě bych volal jako prvnímu Citovat
306-Kubik-S16 Odesláno 12. prosinec 2011 Odesláno 12. prosinec 2011 to jo no musime na jare udelat velkou akci kde budou samy S16ky a GTi-6 :-))) Citovat
thoy_GTi 6 Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 Ja s tim souhlasim:mrk, v tu dobu uz budu pojizdny:aut Citovat
Dakaros Odesláno 15. prosinec 2011 Autor Odesláno 15. prosinec 2011 Klucí, tak slibované foto výfuku: Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.