koblih69 Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 Záleží kolik najedeš, cool blue je pro mě na 1/4 roku a to je trochu málo ... Citovat
DERT123 Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 mam tam teraz cool blue intense a jedna prdla tak som tam dal klisiku a to je preto rozmyslam ci tam dat znovu intense alebo tie hyper Citovat
Fredino Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 mam Hyper cool blue svieti to do pohody mam ich aj v dialkovych ale ked prsi je to horsie:papa Citovat
DERT123 Odesláno 26. září 2012 Odesláno 26. září 2012 mozes urobit prosim nejake foto ? ja mam v dialkovych night breaker Citovat
jojosavi Odesláno 29. září 2012 Odesláno 29. září 2012 Zdar. Odpalila sa mi ziarovka v tej malej smerovke, co je na boku karoserie. Chcem sa spytat, ci sa da vymenit len samotna ziarovka alebo treba menit celu tu smerovku? Lebo to vyzera ako by to bolo zaliate v jednom kuse. Citovat
baffy Odesláno 29. září 2012 Odesláno 29. září 2012 ano je menitelná samotná žiarovka: WY 5W 12V Citovat
DERT123 Odesláno 30. září 2012 Odesláno 30. září 2012 myslim ze v tej cirej smerovke sa menit neda ci Citovat
HonzaZ Odesláno 30. září 2012 Odesláno 30. září 2012 Ano, jak píše DERT123, pokud máš čirou směrovku, tak se mění celá směrovka, pokud máš starou matovou, tak normálně žárovka W5W, ale oranžová. Je tam bajonet. Citovat
baffy Odesláno 30. září 2012 Odesláno 30. září 2012 Myslím,že bajonet a celosklo bude rozdiel:myslim Citovat
jojosavi Odesláno 30. září 2012 Odesláno 30. září 2012 praveze mam tu ciru, ale v knizke k autu bol postup ako keby som mal tu staru kde sa da vymenit. Som to vybral von, odpojil a za boha som sa nevedel dostat k tej ziarovke. tam je asi aj iny konektor, ci? uz som objednal podla servisboxu tuto: http://www.ebay.co.uk/itm/280843678788?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 Citovat
Guest Jirka12 Odesláno 8. listopad 2012 Odesláno 8. listopad 2012 U obou nightbreakerů mi po 7 měs. upadlo vlákno(bylo nakloněné směrem k vozovce-nechápu),takže jsem narazil při hledání nových žárovek na toto: http://www.elmepo.cz/elmepo/eshop/2-1-specialni-zarovky-AKCNI-CENY/30-2-Xenon-Ultima-120-svetla/5/212-Zarovky-Xenon-Ultima-H1-120-vice-svetla (to by mohl být solidní konkurent nightbreakeru či xtreme visionu) ale zaujalo mě i toto: http://www.elmepo.cz/elmepo/eshop/2-1-specialni-zarovky-AKCNI-CENY/0/5/19-Zarovky-Sportz-Blue-H1-bez-homologace pravda bez homologace ale těch 80W by nemuselo byt tak strašné jako nějaký noname 100W ....nebo bude problém i s 80W?? (efektní barva a výkon by byl zaručen) co vy na to?? [upravil dne 8/11/12 19:01 od Jirka12] Citovat
Lada78 Odesláno 8. listopad 2012 Odesláno 8. listopad 2012 Myslim, ze problem bude. Cim vic wattu, tim vic tepla. Citovat
koblih69 Odesláno 8. listopad 2012 Odesláno 8. listopad 2012 Nevím kolik najezdíš ročně, teprve podle toho se dá hodnotit kolik ty nightbreakery vydržely. Každopádně je dobré se podívat kolik je garantovaná doba svícení. U těhdle žárovek bývá dost nízká. Stejně tak Osram Silverstar a Xenon Blue. Uvedené žárovky jsou vyhozené peníze, ve 2. případě pak zaručeně poškodíš i světlomet. Mimochodem ta poznámka u těch 2. \"...by nemuselo byt tak strašné jako nějaký noname...\" je trochu mimo mísu, protože tohle je právě typickej noname. [upravil dne 8/11/12 20:10 od koblih69] Citovat
Guest Jirka12 Odesláno 8. listopad 2012 Odesláno 8. listopad 2012 http://www.ringautomotive.co.uk/ tomu bych úplně noname neříkal, v testech základní řada žárovky ringautomotive vychází naprosto stejně jako osram nebo philips...narozdíl od různých noname.. Citovat
koblih69 Odesláno 8. listopad 2012 Odesláno 8. listopad 2012 Ok, budeme li považovat značku žárovek Starline za značku, pak jsou značkové. \"Tož všecko nélepší s tem pertinaxem\" Citovat
koblih69 Odesláno 8. listopad 2012 Odesláno 8. listopad 2012 Ježíš jsou nějaký erupce na slunci? Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 8. listopad 2012 Odesláno 8. listopad 2012 nikdy žádná s techto žárovek nebude dobře svítit... zbytečně vyhozené prachy ! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.