Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Jsem čerstvě po výměně žhavek. Nejprve jsem startoval na dvě i více nažhavení a dlouhé točení motorem, nakonec jsem jednou ráno minulý týden nenastartoval vůbec. Teď jsem vyměnil za nové Bosch a startuju na brnknutí. Po kontrole starých žhavek všechny KO (najeto cca 40 tis. km)

Odesláno

Dají se změřit i přímo na autě Ohm metrem (jen se musí odpojit propojovací kontakty) A pokud budou ok, tak se změřit jestli tam dojde 12V od žhavícího relé. Ale většinou jsou to žhaviče..stačí když je 1 nebo 2 KO, a už to chytá jak stará avie :D

[upravil dne 23.11.11 14:46 od Opl405]

Odesláno

Svíčky vymontuj a připoj na dobře nabitou baterku, svíčka se musí rozžhavit do pěti vteřin a musí se rozžhavit od špičky do půlky. Někdy poznáš špatnou svíčku i vizuelně když je upálená a nebo jinak zdeformovaná. Jinak stejný problém sem měl na 405 1,9D ale nebyly to svíčky. Z ničeho nic mi auto šlo těžko nastartovat. Nakonec to byly vymezovací podložky na ventilech. Oprava za 1800kč. Výsledek: Start i v -20 na první otočení klíčku. Najeto cca. 350t Jóó to byly časy:D:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...